Margot Robbie Sports İkonik Barbie’nin Esrarengiz Bir Kopyası Seul’de ‘Barbie’ Prömiyerini Görüyor

Warner Bros. Pictures aracılığıyla fotoğraf Margot Robbie baş Barbie rolünü çok ciddiye alıyor. Greta Gerwig’in yakında çıkacak filminin yapımcısı/yıldızı Barbie filmin tanıtımını yaparken oyuncak bebeklerden ilham alan modasıyla sonuna kadar gidiyor, Barbie’nin aşırı kadınsılığını ve cesur renk sevgisini neşeyle kutluyor. Aşağıdaki unutulmaz moda anlarına bir göz atın: Şimdi Robbie, Seul’deki son galasında 1985 Gündüzden Geceye […]

Margot Robbie Sports İkonik Barbie’nin Esrarengiz Bir Kopyası Seul’de ‘Barbie’ Prömiyerini Görüyor

Warner Bros. Pictures aracılığıyla fotoğraf

Margot Robbie baş Barbie rolünü çok ciddiye alıyor. Greta Gerwig’in yakında çıkacak filminin yapımcısı/yıldızı Barbie filmin tanıtımını yaparken oyuncak bebeklerden ilham alan modasıyla sonuna kadar gidiyor, Barbie’nin aşırı kadınsılığını ve cesur renk sevgisini neşeyle kutluyor. Aşağıdaki unutulmaz moda anlarına bir göz atın:

Şimdi Robbie, Seul’deki son galasında 1985 Gündüzden Geceye Barbie’yi canlandırmasıyla iki görünümü bir arada sunarak kendini aştı:

Parıldayan midi elbiseye hayret edin. Beyaz fötr şapka yüzünden çıldır. Tıknaz cep telefonunu idare edememek. Orijinal oyuncak bebeklerle yapılan bu yan yana çekim, Barbie’den nefret edenlerin bile Robbie’nin işi başardığını kabul etmesi için yeterli:

Gerçek Gündüzden Geceye Barbie’lerle karşılaştırıldığında Robbie, yalnızca “kendi zamanlarına ait” kıyafetleri yeniden yarattığı için değil, aynı zamanda artık gerçek boyutlu ve hareket halinde oldukları için zamansız görünmelerini sağladığı için tahtada 10’lar alıyor.

Bu çılgın filmi şimdiden izlemek isteyenler için, 21 Temmuz’daki açılış gecesinden sadece üç hafta uzaktayız. Gişe tahminleri şunu gösteriyor: Barbie olumlu bir şekilde Christopher Nolan’ın her yerine yürüyecek oppenheimerdaha az topuklu değil. Barbie şu anda ilk hafta sonu 70-80 milyon dolarlık bir mesafeyi takip ederken, oppenheimer 40 milyon dolarlık bir başlangıç ​​hedefliyor.

Bu pek şaşırtıcı değil, çünkü Barbie eğlenceli görünüyor ve oppenheimer korkunç görünüyor (ve önyükleme için R dereceli). Ancak bazı sektör çalışanları, Barbie bu rakamın çok ötesine geçebilir.

Hiç kimse Robbie’nin heyecanı yüksek vitese geçirmek için üzerine düşeni yapmadığını söyleyemez. Bu günlerde bir aktörün süper kahraman olmayan ikonik bir rolü kutlamak için bu kadar çok şey yaptığına nadiren rastlanır.

Yazar hakkında

Matt Wayt

Matt Wayt

Matt, Hollywood’da yaşıyor ve sanat ve onu öldürmeye çalışan iş dünyası hakkında yazmaktan hoşlanıyor. Tsukamoto ve Roger Rabbit’i seviyor ve CG çekimlerinde hızlı yakınlaştırmanın yapmacık olduğunu düşünüyor.

Teknory