McDonald’s çalışanları yaklaşan Super Mario Bros Movie Happy Meal oyuncaklarını sızdırıyor

Michael Gwilliam ❘ Yayınlanan: 2022-12-06T18:23:44 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-06T18:23:54 Super Mario Bros Filmi ve McDonald’s arasındaki bir geçiş sızdırıldı ve Mushroom Kingdom’dan karakterlerin yer aldığı çeşitli Happy Meal oyuncakları ortaya çıktı. Super Mario Bros Filmi, yıldız animasyonu ve Chris Pratt, Charlie Day, Anya Taylor-Joy, Jack Black ve Seth Rogen gibi oyunculardan oluşan bir kadroyla harika bir […]

McDonald’s çalışanları yaklaşan Super Mario Bros Movie Happy Meal oyuncaklarını sızdırıyor

Yayınlanan: 2022-12-06T18:23:44

Güncellenmiş: 2022-12-06T18:23:54

Super Mario Bros Filmi ve McDonald’s arasındaki bir geçiş sızdırıldı ve Mushroom Kingdom’dan karakterlerin yer aldığı çeşitli Happy Meal oyuncakları ortaya çıktı.

Super Mario Bros Filmi, yıldız animasyonu ve Chris Pratt, Charlie Day, Anya Taylor-Joy, Jack Black ve Seth Rogen gibi oyunculardan oluşan bir kadroyla harika bir film deneyimi olacak şekilde şekilleniyor.

Şimdi, filmin vizyona girmesinden önce, McDonald’s’ın bağlantılı oyuncakları hem Japonya’daki hem de İspanyolca konuşulan ülkelerdeki çalışanlar tarafından sızdırıldı.

hayranları için Mario oyuncaklar, heyecanlanacak çok şey var gibi görünüyor, özellikle de altın kemerlerin hevesli bir patronuysanız.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Mario Movie McDonald’s oyuncakları sızdırıyor

4 Aralık’ta Twitter kullanıcısı ‘AidenRS139’, McDonald’s’ta yaklaşan Mario Filmi oyuncaklarını gösteren bir Japon kataloğunun fotoğrafını yayınladı.

Oyuncaklar, bir çözgü borusundan aşağı inen Mario, bir varil tutan Donkey Kong, Peach, ateş püskürten Bowser ve bir ateş çiçeği gücü kullanan Luigi’den oluşuyor.

Bununla birlikte, grubun tartışmasız en iyisi, ikinci fragmanda görüldüğü gibi, araçlarında hem Nintendo maskotu hem de Toad bulunan iki Mario Kart oyuncağı.

Orijinal gönderiye yanıt olarak, McDonald’s’ta çalışan bir arkadaşı olduğunu iddia eden başka bir kullanıcı, oyuncakların İspanyolca bir ekran görüntüsünü yükledi.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Bu, Happy Meals’ın bölgeye özel olmayacağını gösteriyor, bu da onları ele geçirmek isteyen herkes için büyük bir sorun.

Mario Filmi, 7 Nisan 2023’te ABD’de sinemalarda gösterime girecek ve o ay 28 Nisan’da Japonya’da vizyona girecek.

Teknory