Mi Band 8 bir kolye gibi takılabilir

TL;DR Xiaomi, Mi Band 8’in kolye olarak kullanılabileceğini duyurdu. Şirket muhtemelen yeni Mi Band’ı boynunuza asmanıza izin veren aksesuarlar satacak. Fitness takipçisinin bazı özellikleri, bir kolye ucu gibi takıldığında çalışmayabilir. Xiaomi, Mi Band 8’i 18 Nisan’da piyasaya sürmeye hazır. Görünüşte, izleyici, yeniden tasarlanan kayış mekanizması dışında tamamen selefine benziyor. Bununla birlikte, Xiaomi, giyilebilir bir kolye […]

Mi Band 8 bir kolye gibi takılabilir

TL;DR

  • Xiaomi, Mi Band 8’in kolye olarak kullanılabileceğini duyurdu.
  • Şirket muhtemelen yeni Mi Band’ı boynunuza asmanıza izin veren aksesuarlar satacak.
  • Fitness takipçisinin bazı özellikleri, bir kolye ucu gibi takıldığında çalışmayabilir.

Xiaomi, Mi Band 8’i 18 Nisan’da piyasaya sürmeye hazır. Görünüşte, izleyici, yeniden tasarlanan kayış mekanizması dışında tamamen selefine benziyor. Bununla birlikte, Xiaomi, giyilebilir bir kolye gibi takmanız için yeni bir yol bulmuş gibi görünüyor.

Artık bilekle sınırlı olmayan Mi Band 8 artık boynunuza dolanabilir. Xiaomi’nin kurucusu lei haziran Weibo sayfasında bir pandantif gibi dizilmiş Mi Band 8’in bir görüntüsünü yayınladı. Görünüşe göre şirket, yeni Mi Band için kolye aksesuarları da satacak.

Mi Bant kolye

Kolye tasarımı, yeni Mi Band’ı kullanmanın havalı ve yeni bir yolunu sunarken, birkaç dezavantajı olabilir. Kandaki oksijen izleme ve kalp atış hızı ölçümü gibi bazı özellikler, sensörlerin cildinizle temas halinde olmasını gerektirdiğinden, kondisyon takipçisini bir kolye gibi taktığınızda çalışmayabilir. Dolayısıyla, kolye modu yalnızca adımlar, mesafe, kalori ve bir dizi spor gibi temel etkinlikleri izleyebilir.

Bu arada, Xiaomi yöneticisi Mi Band 8 için daha fazla kayış seçeneği de açıkladı. Bunlara yeni deri, dokuma ve metal bileklikler dahildir. Bunları yukarıdaki resimlerde inceleyebilirsiniz.

Mi Band 8 bir kolye gibi takılabilir

Teknory