Spider-Man 4: Çıkış tarihi tahmini, oyuncular, olay örgüsü, daha fazlası

Tom Holland’ın bir sonraki MCU filmi Spider-Man 4 hakkında çıkış tarihi ve fragman bilgilerinden oyuncu kadrosuna, olay örgüsüne ve diğer ayrıntılara kadar bildiğimiz her şey burada. Holland, MCU’ya ilk olarak Captain America: Civil War’da dost canlısı mahalle duvar gezgini olarak giriş yaptı, ardından Infinity War ve Endgame’in yanı sıra kendi üçlemesi olan Spider-Man Homecoming, Far […]

Spider-Man 4: Çıkış tarihi tahmini, oyuncular, olay örgüsü, daha fazlası

Tom Holland’ın bir sonraki MCU filmi Spider-Man 4 hakkında çıkış tarihi ve fragman bilgilerinden oyuncu kadrosuna, olay örgüsüne ve diğer ayrıntılara kadar bildiğimiz her şey burada.

Holland, MCU’ya ilk olarak Captain America: Civil War’da dost canlısı mahalle duvar gezgini olarak giriş yaptı, ardından Infinity War ve Endgame’in yanı sıra kendi üçlemesi olan Spider-Man Homecoming, Far From Home ve No Way Home’da yer aldı.

İkinci film, Green Goblin, Doctor Octopus, Electro, Sandman ve Lizard dahil olmak üzere kahramanın geçmişinden gelen kötü adamlara karşı bir mücadelede Tobey Maguire ve Andrew Garfield’ın Örümcekleri ile takım oluşturduğunu gördü.

film, Spider-Man’e Marvel Sinematik Evreninde temiz bir sayfa açtı – işte Spider-Man 4 hakkında şimdiye kadar olası çıkış tarihinden, tüm fragmanlardan, oyunculardan, olay örgüsünden ve daha fazlasından bildiklerimiz.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Spider-Man 4 çıkış tarihi: Ne zaman çıkıyor?

Spider-Man 4’ün onaylanmış bir çıkış tarihi yok ama filmin 12 Temmuz 2024’te vizyona gireceğine inanılıyor.

Bu çıkış tarihi, Kozmik Sirk, saygın bir sızıntı. Ancak, Temmuz değilse, Sony’nin 7 Haziran 2024’te piyasaya sürülmesi için onaylanmamış bir Marvel projesi var.

Bu, Spider-Man 4’ü Captain America 4 ile Thunderbolts filmi arasına yerleştirecek ve üçü de birkaç ay içinde sinemalara çıkacak.

Bunu kesin olarak söyleyebiliriz: 2023’te yayınlanmayacak çünkü önümüzdeki yıl Spider-Man: Across the Spider-Verse ve Madame Web’i alacağız ve MCU’nun Beşinci Aşaması için hemen liste hazır görünüyor Taş içinde.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Kevin Feige, son kongrelerde Spider-Man 4’ten bahsetmemiş olsa da, kesinlikle üzerinde çalışılıyor. “Bu, Marvel ile yapacağımız son film değil – [this is not] son Spider-Man filmi,” dedi Sony yapımcısı Amy Pascal film-and-confirms-tom-hollands-future-as-spider-man-754461″>fandango.

“Tom Holland ve Marvel ile bir sonraki Örümcek Adam filmini yapmaya hazırlanıyoruz. Bunu üç film olarak düşünüyoruz ve şimdi sonraki üç filme geçeceğiz. Bu, MCU filmlerimizin sonuncusu değil.”

ile yapılan bir röportajda New York TimesMarvel Studios başkanı Kevin Feige ayrıca şunları söyledi: “Amy [Pascal] ve ben, Disney ve Sony hakkında konuşuyoruz [the next movie].

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“Evet, aktif olarak hikayenin nereye gideceğini geliştirmeye başlıyoruz, bunu sadece açıkça söylüyorum çünkü hayranların Evden Uzakta’dan sonra yaşananlar gibi bir ayrılık travması yaşamasını istemiyorum. Bu sefer böyle bir şey olmayacak.”

Örümcek Adam 4 oyuncu kadrosu: İçinde kimler var?

Tom Holland’ın Spider-Man 4’te Peter Parker/Örümcek Adam olarak geri dönmesi bekleniyor.

No Way Home’un tanıtım turunun ardından Holland’ın katılımı kesin değildi. Rolünü dördüncü bir filmde, hatta ikinci bir üçlemede yeniden canlandırmaya isteksiz görünmese de, filmin sırlarını saklamanın baskısından sonra bir ara vermeye hevesliydi.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Söyledi Haftalık eğlence: “Örümcek Adam’ın potansiyel geleceği hakkında konuştuk ama şu anda sohbet halindeler. Geleceğin nasıl göründüğünü bilmiyoruz.”

Spider-Man: No Way Home'da Tom Holland, Zendaya ve Jacob BatalonMarvel Stüdyoları

O da söyledi film“>Hayranlık: “Örümcek Adam’ın bir geleceği var – ben onun bir parçası mıyım, bilmiyorum. Şimdiye kadar inanılmaz bir yolculuk oldu ve pelerini asma ve bir sonraki kişinin devralmasına izin verme zamanım gelirse, bu dünyada istediğim her şeyi başardığımı bilerek bunu gururla yapacağım.

Spider-Man: No Way Home’un nasıl sona erdiği göz önüne alındığında, Zendaya ve Jacob Batalon’un MJ ve Ned olarak geri dönmeme ihtimali var ama ikisinin de rollerini yeniden üstlenecekleri umulmaktadır.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Tobey Maguire ve Andrew Garfield’a gelince, onların Spider-Man 4 kadrosunda yer almalarını beklemeyin. Her ikisi de senaryonun yeterince iyi olup olmadığı fikrine açık olduklarını söylediler, ancak No Way Home onları kendi evrenlerine geri götürdü, bu yüzden tekrar ortaya çıkmaları biraz tuhaf olurdu.

Örümcek Adam 4 konusu: Konusu nedir?

İşlerin geldiği yer burası Gerçekten ilginç: Spider-Man 4 hakkında herhangi bir resmi arsa detayı yok, ancak söylentiler onu Daredevil Born Again’e bağladı ve muhtemelen MCU’ya Venom’u tanıttı.

No Way Home’un sonunda, Doctor Strange, diğer evrenlerden bir kötü adam seli MCU’ya hücum etmeden önce çoklu evrendeki yarığı onardı. Tek bir yakalama vardı: Artık dünyadaki herkes Peter Parker’ın kim olduğunu unutuyor, Ned ile olan arkadaşlığını ve MJ ile olan ilişkisini siliyor.

Spider-Man: No Way Home'dan Spider-Man 4'e giden bir kareSpider-Man: No Way Home'dan Spider-Man 4'e giden bir kareMarvel Stüdyoları

Peter’la son sahneler, onun daha önce Örümcek Adam filmlerinde gördüğümüz türden bir hayata geçtiğini görüyor: küçük, ucuz bir New York apartman dairesinde yaşamak ve şehirde sallanmak.

Kevin Feige, Spider-Man’in MCU’nun “sokak seviyesindeki kahramanlarına” başka bir önemli karakterle birlikte öncülük edeceğini doğruladı: Matt Murdock, diğer adıyla Daredevil, Charlie Cox tarafından canlandırılıyor.

Saygın bir sızıntı kaynağı olan Culture Spider, son zamanlarda tweet attı: “Ember raporu: Spider-Man ve Daredevil buluşacak. Peter’ın Kingpin’e karşı çıkmak için yardıma ihtiyacı var.”

Kozmik Sirk ayrıca Spider-Man 4’ün ” Daredevil: Born Again’in sonrasını gerçekten halledebileceğini” bildirdi ve Cox’un filmde oynadığına dair daha fazla ipucu verdi.

Hawkeye’da Kingpin olarak dönen ve Echo ile Daredevil Born Again’de geri dönecek olan Vincent D’Onofrio, Wilson Fisk ile Spider-Man arasında bir mücadele görmek istiyor. görünen Sarah O’Connell Gösterisi, aktör şunları söyledi: “Bence bu gerçekten çok eğlenceli olurdu. Bunu herkes kadar ben de istiyorum, o yüzden göreceğiz.”

Peki ya Venom? Tom Hardy’nin anti-kahraman versiyonu, Venom: Let There Be Carnage’ın kredi sonrası sahnesindeki bir çoklu evren aksiliği aracılığıyla MCU’ya kısaca adım attı. Ancak No Way Home’da kendi dünyasına geri döndü – ama ortakyaşamdan bir parça ayrılmadan değil.

Spider-Man 4’ün, orijinal Secret Wars koşusunda görünen ve onu gelecek filmde göreceğimizi ima eden siyah takım elbiseye doğrudan odaklanması beklenmese de, bir noktada onu görmeyi dört gözle bekleyebiliriz.

Bir de Spider-Verse filmlerinin kahramanı olan ve henüz MCU’da yer almayan Miles Morales var. Göre Kültür ÖrümceğiMarvel, animasyon filmi ve oyunlarda görülen geleneksel akıl hocalığı yerine “Miles’ın Peter’ın oda arkadaşı olmasını” istiyor.

Spider-Man 4 fragmanı: Fragman var mı?

Hayır, bu yazının yazıldığı sırada Spider-Man 4 için bir fragman yok – ancak No Way Home’un sonunu yeniden yaşamak istiyorsanız, aşağıdan kontrol edebilirsiniz:

Yazma sırasında Spider-Man 4 hakkında bildiğimiz her şey bu. Aşağıdaki diğer süper kahraman film merkezlerimize göz atın:

Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania | Örümcek Adam: Örümcek Evreninde | Deadpool 3 | Fantastik Dörtlü | Yenilmezler: Kang Hanedanı | Yenilmezler: Gizli Savaşlar | Marvel Zombileri | Harikalar | Agatha: Kaos Meclisi | Zehir 3 | Daredevil: Yeniden Doğmak | Bıçak MCU’su | Kaptan Amerika 4

Teknory