Millie Bobby Brown, Marvel Hayran Posterinde MCU’nun X-Men’ine Katılıyor

Özet Marvel Studios ilk X-Men filmini geliştiriyor ve önceki filmlerde bulunmayan veya daha küçük rollere sahip olan karakterlere odaklanmayı düşünebilir. Hayran çizimleri, Millie Bobby Brown’ı, MCU’da daha büyük bir role sahip olabilecek, katı nesneler arasında geçiş yapma yeteneğine sahip bir mutant olan Kitty Pryde olarak hayal ediyor. Yaklaşan X-Men yeniden yapımı hakkında çok az şey […]

Millie Bobby Brown, Marvel Hayran Posterinde MCU’nun X-Men’ine Katılıyor

Özet

  • Marvel Studios ilk X-Men filmini geliştiriyor ve önceki filmlerde bulunmayan veya daha küçük rollere sahip olan karakterlere odaklanmayı düşünebilir.
  • Hayran çizimleri, Millie Bobby Brown’ı, MCU’da daha büyük bir role sahip olabilecek, katı nesneler arasında geçiş yapma yeteneğine sahip bir mutant olan Kitty Pryde olarak hayal ediyor.
  • Yaklaşan X-Men yeniden yapımı hakkında çok az şey biliniyor ancak Marvel Studios, Kamala Kahn ve Namor da dahil olmak üzere son projelerinde mutantlara dair ipuçları veriyor. Daha fazla ayrıntı yakında açıklanabilir.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Marvel Studios ilk geliştirme sürecinin ilk aşamalarında. X Men film ve çarpıcı hayran sanatı hayalleri Garip Şeyler MCU’nun potansiyel yıldız mutantlarından biri olarak Millie Bobby Brown’ı canlandırıyor. Fox’un filmler için X-Men IP’sini kullandığı dönemde, iki farklı nesil kahraman, büyük mutant rollerinde ikonik hale geldi. Patrick Stewart’ın Profesör X’i, dizginleri daha genç bir kahramanlar grubuna devretmeden önce birkaç film için bir ekibe liderlik etti. X-Men: Birinci Sınıf ve devamı. Şimdi, Ryan Reynolds’un Deadpool’u ve ilgili birkaç karakterin olası istisnası dışında, Marvel Studios’un, karakterlerin düzinelerce yeni ikonik versiyonunun kapısını açan X-men’i yeniden şekillendirmesi gerekecek.

Marvel Studios, X-Men’i ekibin şu ana kadar filmlerde yer alan versiyonlarından farklılaştırmak istiyorsa, Fox filmlerinde bulunmayan veya merkezi yıldızlara teğet olan karakterlere odaklanmayı düşünebilir. Şu adrese gönderilen hayran sanatında: Sapkın Sanatsanatçı KaptanDemirDul Millie Bobby Brown’ı X-Men’in Kitty Pryde’ı, diğer adıyla Shadowcat olarak hayal ediyor.

Kitty Pryde, Fox’un X-Men serisinden MCU’nun sonunda kurtarabileceği birkaç mutanttan biri. Her ne kadar Shadowcat en çok Wolverine’i geçmişe gönderen mutant olarak ortaya çıksa da X-Men: Gelecek Geçmişin GünleriMarvel Comics’in kaynak materyalinde yer alan hikayedeki gerçek başrol rolünden mahrum bırakıldı. Kitty’nin katı nesneler arasında geçiş yapma yeteneği sayesinde mutant yeteneği ekranda hem kullanışlı hem de görsel olarak ilgi çekicidir. Uzun süredir X-Men’de yer alan biri olarak MCU’da daha büyük bir rol için mükemmel bir aday gibi görünüyor.


MCU’nun X-Men’in Yeniden Başlaması Hakkında Şu ana Kadar Bildiklerimiz

mcu mutantları namor birinci sınıf x-men

Bu noktada MCU’nun yaklaşmakta olan oyunu hakkında çok az şey biliniyor. X Men film. Ancak Marvel Studios, MCU’nun 4. ve 5. Aşamaları aracılığıyla mutantlarla ilgili bilgileri yavaş yavaş seriye aktarıyor. Kamala Kahn’ın bir mutant olduğu ortaya çıktı. Bayan MarvelVe Kara Panter: Sonsuza Kadar WakandaNamor da bir mutant. Her ne kadar farklı bir gerçeklikte yaşasa da, Patrick Stewart’ın Profesör X’inin de genişletilmiş bir kamera hücresi vardı. Deliliğin Çoklu Evreninde Doktor Stange. Üstelik, Gizli İstila Fury’nin eşi Priscilla’nın başlıklı bir kitap yazdığını ortaya koyuyor “Süper İnsan” Geninin Şifresini Çözmekmutantların X genine açık bir gönderme.

Ancak Marvel Studios yazarların sunumlarını dinlemeyi planladığı için yakında daha fazla bilgi gelebilir. X Men yakında filme alın ve gelecek yılın başında bir yazarı sağlamlaştırın. Bu zaman çizelgesi şu teoriyi destekliyor gibi görünüyor: X Men MCU Faz 7’nin bir parçası olacak. Ancak detayların bundan çok önce ortaya çıkması gerekiyor. X Men film belki de Kitty Pryde’a odaklanacak.

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory