Minimalist bir görünüm mü arıyorsunuz? Bu 6’sı 1 arada şarj istasyonunu %35 indirimle deneyin.

TL;DR: 9 Aralık itibarıyla, 6’sı 1 arada MagStand Mini Manyetik Şarj İstasyonunu satın alabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 69$ yerine 44.99$’a satılıyor — bu %35’lik bir tasarruf anlamına geliyor. Dağınık komodininizi temizleyin. Cihazlarınızı şarj olurken yakınınızda tutmak isteyebilirsiniz, ancak bu, alanınızı bir yığın kabloyla doldurmanız gerektiği anlamına gelmez. Bu Altısı Bir Arada MagStand Mini Şarj İstasyonu […]

Minimalist bir görünüm mü arıyorsunuz?  Bu 6’sı 1 arada şarj istasyonunu %35 indirimle deneyin.

TL;DR: 9 Aralık itibarıyla, 6’sı 1 arada MagStand Mini Manyetik Şarj İstasyonunu satın alabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 69$ yerine 44.99$’a satılıyor — bu %35’lik bir tasarruf anlamına geliyor.


Dağınık komodininizi temizleyin. Cihazlarınızı şarj olurken yakınınızda tutmak isteyebilirsiniz, ancak bu, alanınızı bir yığın kabloyla doldurmanız gerektiği anlamına gelmez. Bu Altısı Bir Arada MagStand Mini Şarj İstasyonu ile komodininizde ve prizinizde yerden tasarruf edin. Bu çoklu şarj cihazı aynı anda dört cihaza güç sağlayabilir(yeni bir sekmede açılır)ve 44,99 $ (kayıtlı 69 $) için satışta.

Cihazlarınızı evde veya işte düzenleyin

Telefonunuza, akıllı saatinize, kulaklıklarınıza ve tabletinize tek bir kompakt şarj istasyonuyla güç sağlayın. Aralarından seçim yapabileceğiniz üç kablosuz şarj noktanız olacak. iPhone 12, 13 veya herhangi bir Qi uyumlu telefonu, telefonunuzu tarama veya akış için kullanışlı bir açıda tutan manyetik bir montaj parçasına sahip yükseltilmiş telefon montajını kullanarak şarj edin. Bu şarj istasyonu(yeni bir sekmede açılır)Yerden tasarruf sağlayan tasarımı, telefon tutucunuzun hemen arkasına bir Apple Watch şarj cihazı yerleştirir ve Apple Watch standı, birden yediye kadar olan serilerle uyumludur.

AirPods’unuzu veya diğer Qi Uyumlu cihazlarınızı şarj istasyonunun tabanında çalıştırın. Dördüncü bir cihazı şarj etmek için USB çıkışını da burada bulacaksınız. MagSafe olmayan telefon kılıflarını veya diğer uyumlu cihazları uyarlamak için bir MagSafe metal halka dahildir. Type-C – USB kablosu dahildir, ancak şarj cihazınızdan en iyi performansı almak için uyumlu bir AC adaptörüne ihtiyacınız olacaktır.

Artık karanlıkta telefonunuzu aramakla uğraşmak yok. Dahili gece lambasını etkinleştirmek veya ayarlamak için şarj istasyonunun tabanına dokunun. Şarj cihazınızın ışığı hafif bir sarıdır ve mekanınızın hoş atmosferine katkıda bulunur. Genişliği dört inç bile olmayan bir şarj merkezinden alınacak çok şey var.

iPhone, AirPods, Apple Watch ve iPod’unuzu tek bir şarj cihazıyla çalıştırın

Şarj cihazlarınızı birleştirerek bazı dağınıklığı giderebilirsiniz. Sınırlı bir süre için 6’sı 1 arada MagStand Mini Manyetik Şarj İstasyonunu edinin(yeni bir sekmede açılır) sadece 44,99 $ (kayıt 69 $).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory