Miss Minutes, Kang the Conqueror’s Stans’ı Twitter’da “Kang Gang” ilan etti

Marvel Studios aracılığıyla görüntü Yaratıcınıza veya daha yüksek bir güce sahip birine saygı duymak bir şeydir, ancak aynı kişi için fangirl olmaya başladığınızda başka bir şeydir. işte bu Bayan Dakikalar şu anda twitter’da yapıyor. Bu duyarlı hologram saat şeklindeki yaratık, içindeki dişi dişiyi kanalize etti ve sosyal medyada ortaklarını dürten kız arkadaşınmış gibi Kang’a seslenmeye […]

Miss Minutes, Kang the Conqueror’s Stans’ı Twitter’da “Kang Gang” ilan etti

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Yaratıcınıza veya daha yüksek bir güce sahip birine saygı duymak bir şeydir, ancak aynı kişi için fangirl olmaya başladığınızda başka bir şeydir. işte bu Bayan Dakikalar şu anda twitter’da yapıyor. Bu duyarlı hologram saat şeklindeki yaratık, içindeki dişi dişiyi kanalize etti ve sosyal medyada ortaklarını dürten kız arkadaşınmış gibi Kang’a seslenmeye başladı.

Miss Minutes, Twitter’da Kang’ın adını seslenen bir dizi hashtag paylaştı. Bunun sadece Miss Minutes’in yaklaşan oyun için resmi karakter hashtag’lerini paylaştığını düşünebilirsiniz. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania film. Aynı zamanda, tweet’in tamamı, sert bir hayran tarafından yazılmış gibi geldi. Gerçekten? Kang Çetesi mi? Bu çoklu evren atlama varyantını gerçekten destekliyor.

İnsanlar, Miss Minutes’in ne hakkında tweet attığını anladı ve bu çok garip. Biri onun Kang’ı desteklediğini yorumlayabilirken, diğerleri bunu başka bir şey olarak gördü. Belki de romantik tonlarda bir şey.

Bayan Dakika’nın davranışı yeni değil. Daha geçen ay, yaklaşan festivale bilet alarak herkesi “zaman efendimizi” desteklemeye çağırdı. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumaniabelki de bu, Kang’a ve gücüne olan sevgisinin bir uzantısıdır.

Ayrıca bu, Kang’ın internetten iltifat aldığı ilk sefer değil. Ağustos 2022’de Marvel yıldızı Simu Liu, Kang’ın vücuduna iltifat etti ve Yenilmezler’in sadece fiziğiyle mahvolduğuna inandı. Kang ilk filmini çekerken Karınca Adam ve Yaban Arısı: QuantumaniaGiderek daha fazla sayıda Marvel yıldızı Kang’ın kaprislerine kapılmaya başlarsa şaşırmayın.

Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania 16 Şubat 2023’te sinemalarda çıkıyor.

Teknory