Mortal Kombat 1 Omni-Man Oynanış Fragmanı Acımasız ve Doğru Ölümcüllüğü Ortaya Çıkarıyor

Invincible animasyon serisinde JK Simmons’ın seslendirdiği karakter Omni-Man, önümüzdeki hafta 9 Kasım’da Mortal Kombat 1’e geliyor. NetherRealm Studios, ilk çıkışından önce resmi Omni-Man oynanış fragmanını yayınladı ve zorlu oyunun yanı sıra ( ve kanlı) süper hareketler, karakter için acımasız ve tam bir ölüm gösterisi sunuyor. Fragman, iki dakikadan fazla Omni-Man aksiyonu başlamadan önce bir Viltrumite’ın […]

Mortal Kombat 1 Omni-Man Oynanış Fragmanı Acımasız ve Doğru Ölümcüllüğü Ortaya Çıkarıyor

Invincible animasyon serisinde JK Simmons’ın seslendirdiği karakter Omni-Man, önümüzdeki hafta 9 Kasım’da Mortal Kombat 1’e geliyor. NetherRealm Studios, ilk çıkışından önce resmi Omni-Man oynanış fragmanını yayınladı ve zorlu oyunun yanı sıra ( ve kanlı) süper hareketler, karakter için acımasız ve tam bir ölüm gösterisi sunuyor.

Fragman, iki dakikadan fazla Omni-Man aksiyonu başlamadan önce bir Viltrumite’ın Mortal Kombat Diyarlarına girmesine izin verdiği için Liu Kang’la dalga geçiyor. Fragmanı kapatmak ise yaklaşmakta olan Kombat Pack karakteri için ölümcül bir olay. Burada konuyu bozmayacağız, o yüzden aşağıdaki Mortal Kombat 1 Omni-Man oynanış fragmanına göz atın:

Omni-Man, 9 Kasım’da ilk Kombat Paketinin bir parçası olarak Mortal Kombat 1’e çıkacak.

oyun hakkında daha fazla bilgi için okuyun oyun Bilgilendiricisi Mortal Kombat 1’i inceleyin ve ardından Hot Ones’da Mortal Kombat’ın yaratıcısı Ed Boon’a göz atın.


Mortal Kombat 1’deki Omni-Man için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory