Motorola Defy Uydu Bağlantısı artık satın alınabilir

Ryan McLeod / Android Yetkilisi TL;DR Motorola Defy Uydu Bağlantısı artık satın alınabilir. Şu anda B&H Photo’dan 150 $ karşılığında satın alabilirsiniz. Bu cihazı kullanarak, acil kullanım için herhangi bir Android telefonu veya iPhone’u uydu servislerine bağlayabilirsiniz. Şubat 2023’te MWC’de lanse edilen Motorola Defy Uydu Bağlantısı, Bullitt Group (Cat marka dayanıklı telefonlarıyla bilinir) tarafından yapılmıştır. […]

Motorola Defy Uydu Bağlantısı artık satın alınabilir

Ryan McLeod / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Motorola Defy Uydu Bağlantısı artık satın alınabilir.
  • Şu anda B&H Photo’dan 150 $ karşılığında satın alabilirsiniz.
  • Bu cihazı kullanarak, acil kullanım için herhangi bir Android telefonu veya iPhone’u uydu servislerine bağlayabilirsiniz.

Şubat 2023’te MWC’de lanse edilen Motorola Defy Uydu Bağlantısı, Bullitt Group (Cat marka dayanıklı telefonlarıyla bilinir) tarafından yapılmıştır. Gadget, Bluetooth aracılığıyla mevcut herhangi bir Android telefona veya iPhone’a bağlanır ve telefonun bir coğrafi sabit uydular ağına bağlanmasına izin verir.

Satın alma işleminizin yanı sıra aylık bir aboneliğe ve cihazın uydulara bağlanması için açık bir gökyüzüne ihtiyacınız olacaktır. Bağlandıktan sonra şirketin kendi Bullitt Satellite Messenger uygulaması aracılığıyla SMS gönderip alabilir, konumunuzu paylaşabilir ve acil servislere erişebilirsiniz.

MOTOROLA DEFY UYDU BAĞLANTISI 7

Ryan McLeod / Android Yetkilisi

Cihazda, Defy Satellite Link bir akıllı telefona aktif olarak bağlı olmadığında bile (örn. telefonunuzun pili bittiğinde) acil servislerle iletişime geçmenizi ve konumunuzu paylaşmanızı sağlayan iki düğme vardır. Cihazda 600mAh batarya bulunur ve su geçirmez ve darbeye dayanıklıdır.

MWC’de, cihaz tek başına 99 ABD Doları olarak fiyatlandırıldı (abonelikler ayrıca ücretlendirilir), ancak canlı listeler şu anda fiyatın 150 ABD Doları olduğunu belirtiyor, buna bir yıllık Bullitt’in Essentials Mesajlaşma planı ve uydu özellikli SOS aboneliği dahildir. Kuzey Amerika’daki tüketicilere ayrıca 1 Ekim 2023’e kadar ücretsiz Premium plan denemesi sunuluyor ve ardından ürünle birlikte verilen 12 aylık Essentials planına dahil edilecekler.

Motorola Defy Satellite Link’i kendi sitesinden satın alabilirsiniz. resmi web sayfası veya B&H Photo gibi diğer satıcılardan.

Motorola Defy Uydu Bağlantısı artık satın alınabilir

Teknory