Netflix, Hayranların En Sevdiği Bir Fantaziyi Daha İptal Etti, “Tears of the Kingdom” Hayranları Sadizmlerini Koroks’a Salıyor

Netflix aracılığıyla Hafta sonu çoktan bitti ve oyuncular eğlenmek için neredeyse yeterli zamanı bulamadı Zelda Efsanesi: Krallığın Gözyaşları. Merakla beklenen oyun geçen hafta sonunda geldi ve bir sürü taze yetenek, heyecan verici yeni harita ve en yeni oyunun neredeyse sonsuz olasılıklarının tadını çıkarmaya çalışan Nintendo hayranlarının hafta sonlarını çabucak çaldı. Zelda başlık. Oyuncular, başlığın Ultrahand […]

Netflix, Hayranların En Sevdiği Bir Fantaziyi Daha İptal Etti, “Tears of the Kingdom” Hayranları Sadizmlerini Koroks’a Salıyor

Netflix aracılığıyla

Hafta sonu çoktan bitti ve oyuncular eğlenmek için neredeyse yeterli zamanı bulamadı Zelda Efsanesi: Krallığın Gözyaşları.

Merakla beklenen oyun geçen hafta sonunda geldi ve bir sürü taze yetenek, heyecan verici yeni harita ve en yeni oyunun neredeyse sonsuz olasılıklarının tadını çıkarmaya çalışan Nintendo hayranlarının hafta sonlarını çabucak çaldı. Zelda başlık. Oyuncular, başlığın Ultrahand yeteneği de dahil olmak üzere bu olasılıklardan bazılarını, Koroks’a eziyet etmek için özel olarak yapılmış gibi görünen akıllı – ama sadistçe – cihazlara dönüştürüyor.

Bununla birlikte, Netflix’in çok popüler olan bir diziyi bir kez daha iptal etme kararının ardından, Korok’un kötüye kullanılması hafta sonunun en kötü haberi değil. fantezi bir sezonun ardından gelen dizi. Flama, fantazi hayranları arasındaki itibarını mahvetmeye kararlı görünüyor ve bunun ardından çalışıyor gibi görünüyor. Lockwood & Co.’İptal. Aboneler öfkeli – ve diğer favori şovları için endişeli – ama görünüşe göre Netflix daha az umursayamaz. Kasaplığa fazla odaklanmış WitcherHenry Cavill’in gösteriden ayrılmasının ardından hayranların beğenisini geri kazanmaya çalışırken, ‘in gelecekteki umutları. Üçüncü sezon, Netflix’in formülüne olan inancı yeniden kazanma potansiyeline sahip, ancak yayıncı gerçekten göreve hazır mı?

Çok daha olası olmayan bir geçiş, en azından bizim gibi elinde tutanlar için, izleyicinin zaman ayırmasına daha değer olabilir. Yüzüklerin Efendisi lehine. Her zaman popüler olan fantezi teklifinin, MCU’nun inek inancı hikayenin ilk günlerine kadar uzanan Bucky Barnes ile bazı şaşırtıcı bağları var.

Bucky Barnes, OG nerd kredisini bir defaya mahsus olarak açıkladı Falcon ve Kış Solider sahne

Bucky Barnes
Disney Plus ile görüntü

Uzun zaman Yüzüklerin Efendisi hayranlar, Bucky’nin inek statüsünü erken saatlerde ifşa etmesini çabucak anladılar. Şahin ve Kış AskeriAma sahnenin yeni bir incelemesi, Bucky’nin Orta Dünya’ya olan sevgisinin gerçekte ne kadar derin olduğunu daha da net hale getiriyor. Bucky, Sam’le yaptığı esprili bir sohbette JRR Tolkien’in kitabını okuduğunu açıklıyor. Hobbit 1937’de, ilk piyasaya sürüldüğü zamana kadar. 1937’de ABD’de bir zamanlar ender bulunan kitabı elde etmenin önündeki büyük engeller düşünüldüğünde, Bucky’nin Tolkien’in hâlâ gelişmekte olan dünyasına ilk elden bir bakış elde etmek için ciddi bir çaba sarf ettiği anlaşılıyor.

Krallığın Gözyaşları oyuncular güçlerini kötülük için kullanır

Zelda Efsanesi: Krallığın Gözyaşları
Nintendo ile görüntü

Link, tüm ikonik video oyunu efsaneleri arasında piyasadaki en yasal iyi kahramanlardan biridir. Kendisini veya hayatını nasıl etkilerse etkilesin, her zaman doğru olanı yapar ve tacizi kesinlikle onaylamaz. Krallığın Gözyaşları oyuncular bu zavallı Korok’ları geçiriyor.

En son sürümlerde yer alan geniş kapsamlı ve çok yönlü yetenekler Zelda unvanlar birçok kişi tarafından amaçlarına uygun olarak kullanılıyor, ancak çok sayıda oyuncu da bunları kötülük için kullanıyor. Korok’u uçurumlardan aşağı fırlatmanın, onları roketlere bağlamanın ve genel olarak zavallı küçük adamları cehenneme sokmanın düzinelerce yaratıcı yolunu buluyorlar.

En azından bu süreçte birkaç ana memeye ilham verdiler.

Netflix aboneleri, dizinin iptaline öfkeyle tepki gösteriyor Lockwood & Co.

Lockwood ve Co.
Netflix üzerinden görüntü

Hayranların gözdesi bir başka Netflix fantezisi de, resmi olarak iptal edilmesiyle baltayı aldı. Lockwood & Co. Son derece popüler olan dizi, kısa sürede 2023’ün başlarında Netflix’in en çok izlenen dizilerinden biri haline geldi, ancak bu, onu bir sezon daha oynatmaya devam etmeye yetmedi. Netflix, görünüşe göre, yalnızca bir sezondan sonra şovları iptal etme konusunda özel bir saplantıyla, yalnızca yayınlandıktan birkaç hafta veya ay sonra halıyı çıkarmak için fantezi özelliklerine olan inancını koyma eğilimi gösterdi. Aboneler yayıncıya olan inancını kaybetmeye başlıyor ve birkaç iptal daha Netflix kullanıcılarının hizmetten sürüler halinde kaçmasına neden olabilir.

Lockwood & Co.’nin ölümü, diğer favori fantaziler için iyiye işaret değil

Kara Şövalye, 5-8
Netflix üzerinden görüntü

Verilen Lockwood & Co.’nin popülaritesi göz önüne alındığında, fantazi hayranlarının yayının iptal edildiği haberine panik içinde tepki vermesi şaşırtıcı değil. Pek çok insan dizinin haksız yere kısa sürmesinden rahatsız olsa da, diğerleri sadece sonuçlarla ilgileniyor. Hizmetin yılın en popüler tekliflerinden biri – ve yerleşik bir üç sezonluk planı olan – ikinci sezonu alamazsa, şans nedir? Siyah şövalye veya Gölge ve Kemik başka bir sezon görecek kadar yaşayacak mı?

Witcher showrunner, üçüncü sezonun zorluklarını araştırıyor

cadı
Netflix aracılığıyla

Netflix’in Witcher şu anda zor durumda. Bir zamanlar popüler olan şov, Henry Cavill’in ayrılmasının ardından, üçüncü sezonunun yayınlanmasına doğru ilerlerken bile şu anda hayranlarının kanını döküyor. Gösteri, üçüncü sezon boyunca Cavill’in Geralt’ını koruyacak, ancak diziyi zaten bir fiyasko olarak yazan birçok hayran için bu yeterli değil. İkinci sezonun sonunda özellikle ekşi bir notla sona eren hikayedeki Yennefer’ın mevcut durumu, umutlarını pek iyileştirecek gibi görünmüyor. Dizinin ilk bölümünü çeken Lauren Hissrich, dizinin birçok engeli aşabileceğinden emin görünse de, iki sezonluk şüpheli kararlar izleyicilere pek güven vermiyor.

Yazar hakkında

Nahila Bonfiglio

Nahila Bonfiglio

Nahila, geekdom ve oyunla ilgili her şeye dikkatle takıntılıdır ve utanç verici derecede kapsamlı uzmanlığını We Got This Covered ekibine getirir. Çizgi romanlara, video oyunlarına ve en önemlisi ‘Yüzüklerin Efendisi’ne odaklanan bir Personel Yazarı ve ara sıra Editördür ve Austin’deki Texas Üniversitesi’nden aldığı Lisans derecesini iyi bir şekilde kullanır. Çalışmaları NPR, Daily Dot ve Nautilus Magazine’de büyüklerin yanında yer aldı.

Teknory