Bu yenilenmiş iPad ve Beats paketinin fiyatı 200 ABD dolarıdır

TL;DR: 1 Ocak itibarıyla, yenilenmiş 2017 model iPad’i ve bir çift Beats Flex kablosuz kulaklığı yalnızca 199,99 dolara satın alabilirsiniz. Bu %23’lük bir tasarruf demektir. İster Yeni Yıl seyahatine, ister yoğun bir okul yılına hazırlanıyor olun, doğru cihazlar büyük fark yaratabilir. iPad’ler hafif ve güçlüdür ancak yepyeni bir iPad’in maliyeti oldukça yüksek olabilir. Yani, yenilenmiş […]

Bu yenilenmiş iPad ve Beats paketinin fiyatı 200 ABD dolarıdır

TL;DR: 1 Ocak itibarıyla, yenilenmiş 2017 model iPad’i ve bir çift Beats Flex kablosuz kulaklığı yalnızca 199,99 dolara satın alabilirsiniz. Bu %23’lük bir tasarruf demektir.


İster Yeni Yıl seyahatine, ister yoğun bir okul yılına hazırlanıyor olun, doğru cihazlar büyük fark yaratabilir. iPad’ler hafif ve güçlüdür ancak yepyeni bir iPad’in maliyeti oldukça yüksek olabilir. Yani, yenilenmiş 5. nesil iPad ve bir çift yenilenmiş Beats Flex kablosuz kulaklık içeren bu paket gibi yenilenmiş teknolojiyi tercih etmediğiniz sürece. Bu taşınabilir aygıtların her ikisini de sınırlı bir süre için indirime alın.

Yeni tanıştığınız bir iPad’i aksesuarlarla süsleyin

Bu iPad’in orijinali 2017’dir ancak ona baktığınızda bunu anlamayabilirsiniz. “A” sınıfı yenilenmiş kalite, bu şeyin neredeyse yeni durumda olduğu anlamına gelir, ancak bazı son derece zayıf kozmetik aşınma ve yıpranma belirtilerini fark edebilirsiniz.

Kaputun altında, bu yenilenmiş tablet, sekiz saate kadar dayanabilen pil ömrüne ve bir A9 çipine sahip, Wi-Fi özelliklidir. Birden fazla zorlu uygulamayı sorunsuz bir şekilde çalıştıramayabilir, ancak öğrenciler bunu ders sırasında not almak için kullanabilir ve profesyoneller, ağır bir dizüstü bilgisayar taşımadan iş günü boyunca bağlantıda kalabilirler.

Bu paketin tek parçası iPad değil. Ayrıca bir çift yenilenmiş 2020 Beats Flex kablosuz kulaklığa da sahip oluyorsunuz. Bu konforlu kulaklıklar esnek biçimli bir kabloyla birleştirilir ve dört kulaklık ucu seçeneğiyle birlikte gelir. Manyetik tasarım karışıklıkları önlemeye yardımcı olurken entegre Apple W1 çipi kulaklığınızı Apple ürünlerinize bağlamanızı kolaylaştırabilir.

Yenilendi ve kullanıma hazır

Yepyeni teknolojinin yüksek fiyatını atlayın ve işi çok daha düşük bir fiyata halledecek bir şey alın.

Mashable Fırsatları

Sınırlı bir süre için 5. nesil iPad ve Beats Flex kablosuz kulaklıkları 199,99 ABD dolarına (normal 259,95 ABD doları) indirimli alın.

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow