Netflix’in Yeni Hazine Avı Orijinal Filmi İlk 10’da Anında Altın Vuruyor

Neredeyse akla gelebilecek her şekilde tamamen farklı olmasına rağmen, Bay Araba ve Tapınak Şövalyeleri izinden gitti Kan ve Altın birkaç hafta içinde gömülü hazinenin peşine düşmeye odaklanan ikinci hit Netflix orijinali haline geldi. İkincisi, aksiyon dolu ve vahşice şiddet içeren bir II. şerefsiz piçler ve ilki olan Sergio Leone, daha aile dostu ve tamamen tuhaf […]

Netflix’in Yeni Hazine Avı Orijinal Filmi İlk 10’da Anında Altın Vuruyor

Neredeyse akla gelebilecek her şekilde tamamen farklı olmasına rağmen, Bay Araba ve Tapınak Şövalyeleri izinden gitti Kan ve Altın birkaç hafta içinde gömülü hazinenin peşine düşmeye odaklanan ikinci hit Netflix orijinali haline geldi.

İkincisi, aksiyon dolu ve vahşice şiddet içeren bir II. şerefsiz piçler ve ilki olan Sergio Leone, daha aile dostu ve tamamen tuhaf bir maceradır ve kendisini ruhani atasından çok tarihte çok daha derinlere yerleştirir.

Netflix üzerinden görüntü

Yumuşak huylu anlatı, bir sanat tarihçisinin, potansiyel olarak daha da keşfedilmemiş bir ödül yönünü işaret eden eski bir Tapınakçı haçına rastlamasına ve onu, sırlarını ortaya çıkarmaya çalışmak ve ortaya çıkarmak için alışılmadık bir haydut ve maceracı çetesiyle ortaklık kurmanın bir risk olduğuna ikna etmesine neden olur. alıyor.

Çok sert olmamakla birlikte, incelemeler tam olarak parıldamadı, en çok izlenen listelerin zirvesinde varlığını anında hissettirmekle uzaktan bile ilgi çekici ve geniş bir öncül ile bir Netflix’e özel sunmak için hiçbir şey yapmadığından değil.

O zaman yeterince komik, Bay Araba ve Tapınak Şövalyeleri – akış hizmetinde gösterime girdikten yalnızca 24 saat sonra – şimdiden tüm kitaplıkta en çok görüntülenen özelliklerden biridir. FlixPatrol29 ülkede İlk 10’a girerek dünya sıralamasında dokuzuncu sırada yer alıyor.

Birkaç hafta içinde unutulacak Netflix filmlerinden biri ama en azından şu anda insanlar onu izliyor.

Teknory