Red Dead Redemption Önümüzdeki Hafta PlayStation 4 ve Switch’e Geliyor

Red Dead Redemption, PlayStation 3/Xbox 360 döneminin en iyi oyunlarından biridir ve 2010’da piyasaya çıktığından beri bu platformlardan göç etmemiştir. 13 yıl sonra, bu durum nihayet PlayStation 4 ve Switch’e sürpriz bir sıçrama ile değişir. Rockstar bugün, Double Eleven Studios’un zombi temalı Undead Nightmare genişletme paketini tek bir pakette içeren bu bağlantı noktalarını oluşturduğunu duyurdu. […]

Red Dead Redemption Önümüzdeki Hafta PlayStation 4 ve Switch’e Geliyor

Red Dead Redemption, PlayStation 3/Xbox 360 döneminin en iyi oyunlarından biridir ve 2010’da piyasaya çıktığından beri bu platformlardan göç etmemiştir. 13 yıl sonra, bu durum nihayet PlayStation 4 ve Switch’e sürpriz bir sıçrama ile değişir.

Rockstar bugün, Double Eleven Studios’un zombi temalı Undead Nightmare genişletme paketini tek bir pakette içeren bu bağlantı noktalarını oluşturduğunu duyurdu. Bu aynı zamanda PlayStation 5 oyuncularının PS4 geriye dönük uyumluluğu nedeniyle oyunu deneyimleyebileceği anlamına geliyor. Bu sürümlerin herhangi bir performans veya grafik iyileştirmesi içerip içermediği net olmasa da, basitleştirilmiş ve geleneksel Çince, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça ve Latin Amerika İspanyolcası için ek dil desteğine sahipler.

Red Dead Redemption, eski kanun kaçağı John Marston’ın ailesini kurtarmak için eski ekibi Van der Linde Gang’ın geri kalan üyelerini bulma arayışını konu alıyor. Öncesi olan Red Dead Redemption II 2018’de geldi. İlk seferinde orijinali kaçırdıysanız Red Dead Redemption’ı dijital olarak PS4 ve Switch’te 17 Ağustos’ta 49,99$’a alabilirsiniz. Fiziksel kopyalar 13 Ekim’de mağazalarda. oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için, temel oyun ve Undead Nightmare için orijinal incelemelerimizi okuduğunuzdan emin olun.

Teknory