Netflix’te 3 Yeniden Başlatma Squeals İçin Bir Devam Filmini Atan Bir Yeniden Başlatma

Lionsgate aracılığıyla Marvel Sinematik Evreninin 15 yıllık her şeyi fetheden hakimiyeti karşısında, çizgi roman şirketinin karakterlerinin Kevin Feige iktidara gelmeden önce büyük ekranda bir etki yaratmak için büyük ölçüde mücadele ettiğini unutmak kolaydır ve bundan daha iyi bir örnek olamaz. adapte olmak için birçok başarısız girişim Cezalandırıcı. Dolph Lundgren, Frank Castle’ı oynamayı deneyen ilk kişiydi, […]

Netflix’te 3 Yeniden Başlatma Squeals İçin Bir Devam Filmini Atan Bir Yeniden Başlatma

Lionsgate aracılığıyla

Marvel Sinematik Evreninin 15 yıllık her şeyi fetheden hakimiyeti karşısında, çizgi roman şirketinin karakterlerinin Kevin Feige iktidara gelmeden önce büyük ekranda bir etki yaratmak için büyük ölçüde mücadele ettiğini unutmak kolaydır ve bundan daha iyi bir örnek olamaz. adapte olmak için birçok başarısız girişim Cezalandırıcı.

Dolph Lundgren, Frank Castle’ı oynamayı deneyen ilk kişiydi, yalnızca silahlı kanunsuz olarak yaptığı iş, sonunda bir kült merakından biraz daha fazlası haline geldi. On buçuk yıl sonra, Thomas Jane, mantoyu büyük ölçüde hafife alınan bir yeniden başlatmada devraldı ve hatta bir devam filmi bile, onu modası geçmiş hale getiren ezici gişe getirilerinden önce geliştirmeye girdi.

Rahmetli Ray Stevenson devreye girecek ve muhteşem bir şekilde dengesizliği manşet yapacaktı. Cezalandırıcı: Savaş Bölgesi, bu da selefinden daha da zor tanklamayla sonuçlandı. Netflix, çıkış yapacağı bölümde Jon Bernthal’ı seçtikten hemen sonra nihayet aldı. gözüpek kendi solo dizisinin iki sezonunun keyfini çıkarmaya devam etmeden önce, ancak Daredevil: Yeniden Doğmak atasından bağımsız olarak var olduğu doğrulandı, Bernthal’ın dönüşü teknik olarak onun intikamcı kanun kaçağının farklı bir versiyonunu oynadığı anlamına geliyor.

kısacası eklersek Yeniden doğmak Yepyeni bir proje olarak, üç prodüksiyon şirketinde ve iki yayın hizmetinde dört aktör tarafından oynanan anti kahramanın beş farklı yinelemesini alacağız, bu da Punisher’ı doğru yapmanın ne kadar zor olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, Netflix’te gangbuster gibi oynayan 2004 yapımıdır. FlixPatrol Jane’in tek seferlik çabasını bu hafta sonu platformun en çok izlenen filmlerinden biri olarak adlandırıyor.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory