Netflix’te Önceki 4 Birleştirilmiş Gelirden Daha Büyük Bir Bütçe Büstü

Paramount aracılığıyla Uzun süredir devam eden bir franchise’daki en iyi taksitin bir ülke mili farkla aynı miktarda gişede en düşük kazananı olduğunu telafi edemezsiniz, ancak yaban arısı Michael Bay’in Transformers destanına verdiği zarar nedeniyle dernek tarafından lekelendi. İlk dört filmin hepsi çok başarılı olsa da, hasılatlar arasında neredeyse yarım milyar dolar düştü. Tükenme yaşı Ve […]

Netflix’te Önceki 4 Birleştirilmiş Gelirden Daha Büyük Bir Bütçe Büstü

Paramount aracılığıyla

Uzun süredir devam eden bir franchise’daki en iyi taksitin bir ülke mili farkla aynı miktarda gişede en düşük kazananı olduğunu telafi edemezsiniz, ancak yaban arısı Michael Bay’in Transformers destanına verdiği zarar nedeniyle dernek tarafından lekelendi.

İlk dört filmin hepsi çok başarılı olsa da, hasılatlar arasında neredeyse yarım milyar dolar düştü. Tükenme yaşı Ve Son Şövalyeve Shia LaBeouf kılık değiştirmiş bir robot olduğu ortaya çıkan ilk arabasını satın aldığından beri incelemeler yavaş yavaş aşağı doğru kayıyordu.

Paramount Pictures aracılığıyla görüntü.

O halde, azalan kazançlar yasası sayesinde, Travis Knight’ın 1980’de geçen fantastik ön filmi, bilet satışlarında yalnızca 468 milyon doları aştı ve bu süreçte Autobot’lar ve Decepticon’lar için yeni bir dip noktası belirledi. Her şeyi daha da sinir bozucu yapan şey, reşit olma macerasının Rotten Tomatoes puanının yüzde 91’in Bay’inkinden daha yüksek olması. Düşmüş intikam, Mehtapsız gece, Tükenme yaşıVe Son Şövalye kombine kombine!

Bir devam filmi duyuruldu, ancak teknik olarak hiçbir zaman gerçekleşmedi. Steven Caple Jr. pozisyon alıyor olabilir Canavarların Yükselişi başka bir yepyeni ilk olarak Transformatörler üçleme, ama aslında on yıl sonra ortaya çıkıyor yaban arısı ve Bay’in dümendeki görev süresinden önceki yıllar, Paramount’un mülkü yenilemeye yönelik son girişimini yatak arkadaşlarından ayrı, bağımsız, yumuşak bir yeniden başlatma olarak ayarlayarak her iki dünyanın da en iyisini aradığını gösteriyor.

Çıkarmak çok zaman alacak yaban arısı sürünün başından, özellikle de FlixPatrol onu Netflix’te en çok izlenen başlıklardan biri olarak adlandırmak, Körfez bölgesinin kesinlikle sahip olmadığı kalıcı bir yeniden izleme değerine sahip olduğunun altını çiziyor.

Teknory