Nintendo, Animal Crossing Lego İşbirliğini Ortaya Çıkardı

Nintendo, Animal Crossing serisi ile Lego arasında bir işbirliğinin sinyalini verdi. Bugün bunu, Isabelle ve Tom Nook gibi hayranların en sevdiği Animal Crossing karakterlerinin Lego’lu versiyonlarını gösteren kısa bir tanıtım fragmanıyla yaptı. Ancak teaser, Lego setleri açısından tam olarak ne bekleyebileceğimizi veya bu işbirliğinin mağaza raflarında ne zaman görebileceğimizi açıklamıyor. Teaser’a eşlik eden tweet’te “LEGO […]

Nintendo, Animal Crossing Lego İşbirliğini Ortaya Çıkardı

Nintendo, Animal Crossing serisi ile Lego arasında bir işbirliğinin sinyalini verdi. Bugün bunu, Isabelle ve Tom Nook gibi hayranların en sevdiği Animal Crossing karakterlerinin Lego’lu versiyonlarını gösteren kısa bir tanıtım fragmanıyla yaptı. Ancak teaser, Lego setleri açısından tam olarak ne bekleyebileceğimizi veya bu işbirliğinin mağaza raflarında ne zaman görebileceğimizi açıklamıyor.

Teaser’a eşlik eden tweet’te “LEGO Animal Crossing’e hoş geldiniz!” yazıyor. Videonun kendisi Isabelle ve Tom Nook’un daha fazla Animal Crossing karakterini göstermek için dışarı çıkmadan önce Lego Animal Crossing gökyüzüne baktıklarını gösteriyor. Hepsi klasik Animal Crossing tarzında bir hediyenin balon yoluyla gökyüzüne yükselişini izliyor; Biri onlara bir veya iki sapan versin.

Aşağıdan Animal Crossing Lego teaser fragmanına göz atın:

Lego ile yapılan bu Animal Crossing işbirliği, Nintendo ve Lego’nun Lego setleri üzerinde birlikte çalıştığı ilk sefer değil. İkili, birkaç yıldır istikrarlı bir şekilde farklı Super Mario setlerini piyasaya sürüyor ve dört Donkey Kong Lego seti Ağustos ayında piyasaya sürülüyor. Nintendo’nun dışında bile Lego, video oyunu karakterlerini alıp onları Lego’lara dönüştürmeye yabancı değil. Bunu bir süredir Sonic the Hedgehog Lego setleriyle yapıyor.


Piyasaya sürüldüğünde bu Animal Crossing Legolarından herhangi birini alacak mısın? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow