Nothing Ear 2 Mart Sonu İçin Belirlenen Tarihi Açıklıyor

Aşağıdaki gömülü tweet’ten de anlaşılacağı gibi, Nothing, sosyal medya gönderisinde donanım özellikleri açısından Ear (2) hakkında pek bir şey söylemedi. Bununla birlikte, fotoğraf, muhtemelen Kulağa (2) ait olan şeffaf bir kasayı iten bir Gergedan Böceğini gösteriyor. Bu aynı zamanda Ear’ın (2) selefinden birkaç tasarım ipucu alacağının ve Ear’ü (1) rakiplerinden ayıran aynı tasarım felsefesini sürdüreceğinin […]

Nothing Ear 2 Mart Sonu İçin Belirlenen Tarihi Açıklıyor

Aşağıdaki gömülü tweet’ten de anlaşılacağı gibi, Nothing, sosyal medya gönderisinde donanım özellikleri açısından Ear (2) hakkında pek bir şey söylemedi. Bununla birlikte, fotoğraf, muhtemelen Kulağa (2) ait olan şeffaf bir kasayı iten bir Gergedan Böceğini gösteriyor. Bu aynı zamanda Ear’ın (2) selefinden birkaç tasarım ipucu alacağının ve Ear’ü (1) rakiplerinden ayıran aynı tasarım felsefesini sürdüreceğinin bir göstergesidir.

Üzerinde Açılış sayfası Etkinlik canlı akışı için Hiçbir şey, Kulak’ın (2) önceki modele kıyasla “Daha iyi ses” ve “Daha iyi netlik”e sahip olacağını iddia etmez. Hangi donanım değişikliklerinin bu iyileştirmeyi sağlayacağı belli değil. Muhtemelen, bunlar daha kaliteli/daha büyük sürücüler kullanılarak mümkün olabilir. Nothing’in iddiaları doğruysa, Kulak (2), yüksek kaliteli, özelliklerle dolu, benzersiz görünümlü bir çift kablosuz kulaklık arayan biri için mükemmel bir seçenek olabilir.

Bu iyileştirmelerin, birkaç hafta içinde piyasaya sürüldüğünde Kulak Tomurcuklarını (2) daha pahalı hale getirip getirmeyeceğini de zaman gösterecek. Size biraz perspektif vermek için, orijinal Kulaklıklar (1) 99 dolardan satışa sunuldu. Ancak, Nothing, birkaç ay sonra, daha yüksek girdi maliyetlerini gerekçe göstererek fiyatları 149 $ ‘a çıkardı. Yani, Hiçbir Şey Kulağı (2) neredeyse kesinlikle 140 $ sınırını aşacaktır.

Teknory