Nothing Phone 2 Bu Yaz Geliyor

Nothing’in Telefon (2) için ilk teaser’ı cihazın olası bir ABD lansmanından bahsetmiyor olsa da, Carl Pei — ile bir röportajda Ters – gerçekten de pazara girmek istediklerini belirtti. Pei ayrıca tweet attı “Hazır mısın?” bir Amerikan Bayrağı emojisi ile birlikte. En yeni Ear (2) dahil olmak üzere kulaklık satışlarının üçte birinin ülkeden geldiği göz önüne […]

Nothing Phone 2 Bu Yaz Geliyor

Nothing’in Telefon (2) için ilk teaser’ı cihazın olası bir ABD lansmanından bahsetmiyor olsa da, Carl Pei — ile bir röportajda Ters – gerçekten de pazara girmek istediklerini belirtti. Pei ayrıca tweet attı “Hazır mısın?” bir Amerikan Bayrağı emojisi ile birlikte. En yeni Ear (2) dahil olmak üzere kulaklık satışlarının üçte birinin ülkeden geldiği göz önüne alındığında, şirket ABD’de makul ölçüde büyüyeceğinden umutlu. Aynı röportajda Pei, Hiçbir Şey Telefonunun (2) Telefon (1) üzerinde yinelemeli bir yükseltme olmayacağını belirtti.

Bununla birlikte, Pei’nin cihazı amiral gemisi telefon olarak adlandırmaktan vazgeçtiğini not etmek önemlidir. Pei’nin OnePlus’ın “uygun fiyatlı amiral gemisi” telefonlarını amiral gemisi katilleri olarak pazarlama deneyimi göz önüne alındığında, Nothing Phone (2) ile benzer bir şeyi deneyen Nothing olasılığı vardır. Bununla birlikte, Nothing’in Telefon (2) için planladığı olası pazarlama stratejisini tartışmak için henüz çok erken.

En yeni teaser’a dönersek, telefonun yakın çekim görüntüsü aynı zamanda fiziksel bir anahtarın varlığını da gösteriyor. Bununla birlikte, şu anda bunun işlevsel bir anahtar mı yoksa sadece görünüş için orada olan körelmiş bir donanım parçası mı olduğu belli değil.

Teknory