ODB-II Aracılığıyla Arabanızın Sorunlarını Teşhis Eden Hepsi Bir Arada Bir Cihaz

Cihazın yaptığı tek şey buysa, zaten oldukça havalı olurdu, ama değil. Orada arabanızın çeşitli bileşenlerini test etmenize izin veren bir ton işlevsellik var. Tek seferlik 39,99$’lık bir satın alma için, Motor Kontrol Modülü (ECM), Şanzıman Kontrol Modülü (TCM), Kilitlenmeyi Önleyici Kırma Sistemi (ABS) ve Tamamlayıcı Kısıtlama Sisteminizi okuma özelliğinin kilidini açabilirsiniz. Aboneliğin kilidi sonsuza kadar […]

ODB-II Aracılığıyla Arabanızın Sorunlarını Teşhis Eden Hepsi Bir Arada Bir Cihaz

Cihazın yaptığı tek şey buysa, zaten oldukça havalı olurdu, ama değil. Orada arabanızın çeşitli bileşenlerini test etmenize izin veren bir ton işlevsellik var. Tek seferlik 39,99$’lık bir satın alma için, Motor Kontrol Modülü (ECM), Şanzıman Kontrol Modülü (TCM), Kilitlenmeyi Önleyici Kırma Sistemi (ABS) ve Tamamlayıcı Kısıtlama Sisteminizi okuma özelliğinin kilidini açabilirsiniz. Aboneliğin kilidi sonsuza kadar açık kalır.

Hepsinden öte, Gaz Pedalı Konumu, Kütle Hava Akış Sensöründen Hava Akış Hızı ve daha fazlası gibi aracınızın motorundan gerçek zamanlı veriler alabilirsiniz. Bir veri meraklısının elinde, bunların hepsi tehlikeli hale gelebilir. Ayrıca açılır menüden ekran kaydı ve ekran görüntüsü alarak verilerinizin kaydını tutabilirsiniz. Tüm bunları depolamak için 16 GB yerleşik depolama alanı vardır. Açılır menü, ihtiyacınız olduğunda desteğe e-posta göndermenize de olanak tanır, bu nedenle hoş bir dokunuş olan her zaman ulaşılabilir bir yardım eli gibidir.

Teknory