Ömür boyu Microsoft Office lisansı ve ayrıca seçtiğiniz yazılım eğitimi kurslarına sahip olun

Microsoft Office, ister okulda ister işte olun, herkese sunacak bir şeyi olan çok yönlü araç setlerinden biridir. Microsoft Office uygulamalarının sizin için nasıl yararlı olabileceğini keşfetmek istiyorsanız, ömür boyu lisans bütçenizdeki baskıyı biraz azaltabilir. Office paketindeki bazı gizli özelliklerin nasıl kullanılacağını gösteren başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye kadar kurslar bile var. Windows için Microsoft Office Pro […]

Ömür boyu Microsoft Office lisansı ve ayrıca seçtiğiniz yazılım eğitimi kurslarına sahip olun

Microsoft Office, ister okulda ister işte olun, herkese sunacak bir şeyi olan çok yönlü araç setlerinden biridir. Microsoft Office uygulamalarının sizin için nasıl yararlı olabileceğini keşfetmek istiyorsanız, ömür boyu lisans bütçenizdeki baskıyı biraz azaltabilir. Office paketindeki bazı gizli özelliklerin nasıl kullanılacağını gösteren başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye kadar kurslar bile var.

Windows için Microsoft Office Pro Plus 2021 ömür boyu lisansını bu uygulamalardan tam olarak yararlanmanıza yardımcı olabilecek kurslarla birleştiren bu tekliflerden bazılarına göz atın. Her ömür boyu lisans, Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams, OneNote, Publisher ve Access ile birlikte gelir. Her uygulama yalnızca bir bilgisayara yüklenebilir, ancak bir kez orada olduğunda, ömür boyu sizindir – aylık ödeme yoktur.

Bu paket, Microsoft Word’ün kullanım ömrünü iyi bir şekilde kullanmanız için size bir şans verebilir. Lauren Lbik, İçerik Yazma Sırları’nın arkasındaki eğitmendir ve yazınızı farklılaştırmaya ve anahtar kelime araştırma ve SEO araçlarından yararlanmaya yönelik yöntemleri özenle açıklar.(yeni bir sekmede açılır).

OneNote’u açın ve yazmaya başlamak için hazırlanın çünkü bu 25 derslik kursta pek çok materyal var; başlamak için ihtiyaç duyduğunuz becerilerden çalışmanızı yazmaya ve düzenlemeye kadar her şeyi kapsar. Bir içerik yazarı olarak ek bir iş başlatmak istiyorsanız, bu paket size başlamanız için gereken araçları ve eğitimi verebilir ve 39,99 ABD dolarına (kayıtlı olarak 239 ABD doları) satılmaktadır.

Ömür boyu lisansınızın size Excel ile pratik yapmak için bolca zaman vermesi iyi bir şey çünkü bu kurs paketi onu yeni favori uygulamanız haline getirebilir. Pivot tablolar bir veri analiz aracı(yeni bir sekmede açılır) büyük miktarda veriyle çalışan birçok endüstride kullanılır. Bu üç saatlik video kursu, pivot tabloları nasıl oluşturacağınızı ve kullanacağınızı ve ayrıca koşullu biçimlendirme, raporlama ve hesaplamaları yönetme araçlarıyla verilerinizi nasıl düzenleyeceğinizi gösterir.

Kursu bitirdiğinizde, veri analizine sahip işlere başvuruyorsanız yararlı olabilecek bir tamamlama sertifikası bile alacaksınız.(yeni bir sekmede açılır) bileşen. Bu kurs, Excel uzmanı Kathryn Tilley tarafından verilmektedir. Bu paket yalnızca 39,99 ABD dolarıdır (kayıtlı 239 ABD doları).

DÜŞEYARA ve XLOOKUP, Excel’de harika zaman kazandıran araçlardır, ancak kesinlikle bir öğrenme eğrisi vardır. Bu işlevler, elektronik tablolarınızın diğer alanlarından bilgileri otomatik olarak bulur ve alır. Bu Excel kursu, bu işlevleri nasıl kullanacağınızı ve sık karşılaşılan sorunları nasıl gidereceğinizi gösterir. Yanlış biçimlendirilmiş bir sütun kadar basit bir şey DÜŞEYARA işlevinizi geçersiz kılabilir(yeni bir sekmede açılır)ancak bu kurs paketi tüm süreç boyunca size yol gösterir ve hatta DÜŞEYARA ve XLOOKUP’u kullanırken uymanız gereken kuralları verir.

39,99$’a (kayıt 221$) bu yazılımı ve öğrenme çift özelliğini aldığınızda, tüm kurs materyalleri ömür boyu sizin olur.

Bu yazılım ve öğrenme paketi, sıfır bilgiyle başlayıp her uygulamayla gelişmiş araçlar ve yöntemlerle çalışarak Word, Excel, Access ve PowerPoint ile pratik yapma şansı verir. Bu öğrenme paketi, Word, Excel, PowerPoint ve Access’teki gelişmiş özellikleri gerçekten keşfetme şansınız olmadıysa yararlı olabilir. Ayrıca, size bazı gelişmiş Excel eğitimleri de verir.(yeni bir sekmede açılır) hızlı veri çekme ve koşullu biçimlendirme için DÜŞEYARA ve XLOOKUP dersleriyle.

PowerPoint’te animasyonlar ve videolar oluşturmayı bile öğrenebilirsiniz, ancak önce tüm paketi 39,99$’a (kayıtlı olarak 239$) almanız gerekecek.

Ofisteki bazı iş akışlarınızı düzene sokmayı denemek istiyorsanız bu paket, Excel’de DAX ve Power Pivot’u nasıl kullanacağınızı gösteren derslerle birlikte gelir.(yeni bir sekmede açılır) özel hesaplamalar oluşturmak ve büyük hacimli verileri birleştirmek için. 91 derse yayılmış yedi saatlik içeriği çalışın. Ayrıca etkileşimli dersler, proje dosyaları, sınavlar ve ev ödevi alıştırmalarının yanı sıra bir uzmandan bire bir destek alırsınız.

İşiniz verimli veri işlemeye dayanıyorsa, bu paket biraz zaman kazanmanıza yardımcı olabilir. İşiniz bittiğinde bir tamamlama sertifikası bile alırsınız ve tüm paketin maliyeti yalnızca 49,99 ABD Dolarıdır (kayıtlı olarak 229 ABD Doları).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory