Özgeçmişinizi yazmanıza yardımcı olması için bu yapay zeka aracını kullanın, şimdi 30$

TL;DR: 2 Aralık itibarıyla bu Yapay Zeka Özgeçmiş Oluşturucuya ömür boyu aboneliği yalnızca 29,97 ABD Doları karşılığında, yani %93 indirimle edinin. İş başvurusunda bulunmak zaman alır, hatta bazen çok fazla. Etkili özgeçmişler hazırlamanıza ve diğer iş başvuru materyallerinizi gözden geçirmenize yardımcı olan akıllı bir iş başvurusu aracıyla biraz zaman kazanabilir ve görüşme şansınızı artırabilirsiniz. AI […]

Özgeçmişinizi yazmanıza yardımcı olması için bu yapay zeka aracını kullanın, şimdi 30$

TL;DR: 2 Aralık itibarıyla bu Yapay Zeka Özgeçmiş Oluşturucuya ömür boyu aboneliği yalnızca 29,97 ABD Doları karşılığında, yani %93 indirimle edinin.


İş başvurusunda bulunmak zaman alır, hatta bazen çok fazla. Etkili özgeçmişler hazırlamanıza ve diğer iş başvuru materyallerinizi gözden geçirmenize yardımcı olan akıllı bir iş başvurusu aracıyla biraz zaman kazanabilir ve görüşme şansınızı artırabilirsiniz.

AI Özgeçmiş oluşturucu, özel bir yapay zeka ve sezgisel bir özgeçmiş oluşturucu kullanarak iş başvurusu sürecinizi kolaylaştırmanıza yardımcı olur. Normalde ömür boyu abonelik 468 dolara mal olurdu, ancak Siber Pazartesi büyüyerek Siber Haftaya dönüştü ve bu nedenle yalnızca 3 Aralık’a kadar 29,97 dolara satışta.

İş aramak için yapay zekayı kullanın

Bu iş avcısının arkadaşı kısmen yapay zeka, kısmen ATS dostu özgeçmiş oluşturucudur (Başvuru Takip Sistemi). Sürükle ve bırak düzeni, tüm bilgilerinizi birkaç profesyonel görünümlü şablondan herhangi birinde bir araya getirmeyi kolaylaştırır. Endişelenmeyin, özgeçmişinizin görünümünü ve içeriğini hâlâ düzenleyebilirsiniz ve hatta yapay zekayı kullanarak özgeçmişiniz için yeni materyaller oluşturabilirsiniz.

Temel Plan, ayda 10’a kadar özgeçmiş oluşturmanıza, ayda 50’ye kadar indirmenize ve sınırsız bir AI özgeçmiş yazıcısına erişmenize olanak tanır. Ve bu iş arama aracı yalnızca özgeçmişinize yardımcı olmakla kalmıyor. CV’nizi nasıl geliştireceğinizi gösteren ipuçları almak için yapay zekayı da kullanabilirsiniz.

Ömür boyu yapay zeka yardımından tasarruf edin

Bu fiyat çok uzun süre ortalıkta kalmayacak.

Çevrimiçi bulabileceğiniz en iyi fiyat olan 29,97 $ karşılığında AI Résumé Builder’a ömür boyu abone olmak için 3 Aralık saat 23:59’a (PT) kadar süreniz var. Kupona gerek yok.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory