Okuyucu Tartışması: Bu Tatil Sezonunda Hangi Video Oyunu Hediyelerini Aldınız?

Bugün 26 Aralık, bu da Noel’in gelip geçtiği anlamına geliyor ve hepimiz yeni yılın önümüzdeki hafta başlamasını beklerken diğer mevsimsel tatiller de sürüyor. Herkes kış tatili ile yılbaşı gecesi arasındaki günlerin oyun amaçlı olduğunu biliyor değil mi? En azından bugün, yarın ve ertesi gün biraz oyun oynadığınızı umuyoruz! Ya da belki güzel bir kitapla rahatlıyorsunuz […]

Okuyucu Tartışması: Bu Tatil Sezonunda Hangi Video Oyunu Hediyelerini Aldınız?

Bugün 26 Aralık, bu da Noel’in gelip geçtiği anlamına geliyor ve hepimiz yeni yılın önümüzdeki hafta başlamasını beklerken diğer mevsimsel tatiller de sürüyor. Herkes kış tatili ile yılbaşı gecesi arasındaki günlerin oyun amaçlı olduğunu biliyor değil mi? En azından bugün, yarın ve ertesi gün biraz oyun oynadığınızı umuyoruz! Ya da belki güzel bir kitapla rahatlıyorsunuz ya da yeni bir film izliyorsunuz?

Ne yaptığını bilmiyoruz ama yapmak istiyoruz! Aslında bu yıl da ağacın altında veya güzelce paketlenmiş bir hediye kutusunda hangi video oyununun size sunulduğunu bilmek istiyoruz.

Yeni bir konsol mu aldın? Bitmek bilmeyen birikiminize ekleyebileceğiniz bazı oyunlar var mı? Hepimiz hala 2023’ün saçma sapan oyun sürüsüne yetişiyoruz, değil mi? Havalı gömlekler, Fortnite V-doları ya da üzerinde Final Fantasy XVI’dan Clive’in olduğu yeni bir kahve fincanı aldın mı?

Elinizde ne varsa, bilmek istiyoruz, o yüzden aşağıdaki yorumlara bir satır bırakın! Ve eğer bu yılın hediyeleri video oyunu temalı değilse, bize en sevdiğiniz hediyenin ne olduğunu söyleyin!

Buradaki herkes adına oyun BilgilendiriciUmarız tatil size iyi geçmiştir (ve 2024’ün yayın takvimi adına bu birikmiş iş yükünün üstesinden gelmenizi umuyoruz).

Teknory