OnePlus 11R sızdırıldı: Önceki bazı yanlışları mı düzeltiyorsunuz?

C. Scott Brown / Android Yetkilisi OnePlus 11 serisinin en az iki yeni telefon alması bekleniyor – OnePlus 11 ve daha uygun fiyatlı bir OnePlus 11R. Farklı iddialarda bulunan birden fazla sızıntı sayesinde, tasarımları ve özellikleri hakkında çok fazla ileri geri oldu. Bugün, başka bir sızıntımız var MySmartFiyat iddiaya göre OnePlus 11R’nin prototip görüntülerini ve […]

OnePlus 11R sızdırıldı: Önceki bazı yanlışları mı düzeltiyorsunuz?

C. Scott Brown / Android Yetkilisi

OnePlus 11 serisinin en az iki yeni telefon alması bekleniyor – OnePlus 11 ve daha uygun fiyatlı bir OnePlus 11R. Farklı iddialarda bulunan birden fazla sızıntı sayesinde, tasarımları ve özellikleri hakkında çok fazla ileri geri oldu. Bugün, başka bir sızıntımız var MySmartFiyat iddiaya göre OnePlus 11R’nin prototip görüntülerini ve teknik özelliklerini ifşa ediyor. Bilgiler doğruysa, telefon, ekonomik telefon kullanıcılarının memnuniyetle karşılayacağı iki özelliğe sahip olabilir.

İlk olarak, uyarı kaydırıcısı daha ucuz OnePlus amiral gemilerine geri dönüyor gibi görünüyor. OnePlus 10T ve OnePlus 10R’de düğme yoktu çünkü OnePlus onu yalnızca birinci sınıf telefonları için ayırmıştı. Seçkin bir OnePlus özelliği olan potansiyel OnePlus 11R alıcıları, prim ödemeden onu almaktan kesinlikle çok mutlu olacaklardır.

Bütçe cep telefonlarında yaygın olarak bulunan bir başka özellik de bir IR patlatıcıdır. İnsanlar, telefonlarıyla AC’ler, televizyonlar ve daha fazlası gibi kızılötesi donanımlı cihazları kontrol etmek için kullanıyor. OnePlus, telefonlarına hiç dahil etmemişti, ancak görünüşe göre OnePlus 11R ilk olabilir.

Spesifikasyonlar bölümünde sızıntı yapanlar, kod adı Udon olan OnePlus 11R’nin kavisli 120Hz Full HD+ ekrana sahip olacağını söylüyor. Buna karşılık, OnePlus 10R düz kenarlara sahipti. 16MP’lik bir selfie atıcının, aynı zamanda bir ekran içi parmak izi sensörünü de barındıran ekranda ortalanmış bir delik içinde durduğu söyleniyor.

Sızıntıya göre Snapdragon 8 Plus Gen 1, telefona güç sağlamalı. OnePlus, esasen OnePlus 10T’deki çipi yeniden kullanıyor.

Arkada, OnePlus 11R, 50MP Sony IMX766 birincil atıcı, 13MP ultra geniş kamera ve 2MP sensör içerebilir. 5.000 mAh pil, telefonun teklifini verebilir. Hızlı şarj özellikleri hakkında bir bilgi yok, ancak sızıntı yapanlar cihazın tek hücreli bir pile sahip olduğunu söylüyor. Bu nedenle 150W şarj desteğini atlayabilir.

OnePlus 11R sızdırıldı: Önceki bazı yanlışları mı düzeltiyorsunuz?

Teknory