Bethesda The Elder Scrolls 6 Hakkında Küçük Bir Güncelleme Verdi

Okuyucularımızın tüm zamanların en iyi oyununa karar verdiği bir grup olan Game Gauntlet’e dikkat ettiyseniz, bir yarışmacının durdurulamaz bir güç olduğunu fark etmiş olabilirsiniz: The Elder Scrolls V: Skyrim. Fallout 3’e nükleer bomba attı, Final Fantasy VII’yi parçaladı, Elden Ring’i devirdi (ruh külü kullanmadan) ve The Last of Us ordularından sağ kurtuldu. Skyrim, ilk piyasaya […]

Bethesda The Elder Scrolls 6 Hakkında Küçük Bir Güncelleme Verdi

Okuyucularımızın tüm zamanların en iyi oyununa karar verdiği bir grup olan Game Gauntlet’e dikkat ettiyseniz, bir yarışmacının durdurulamaz bir güç olduğunu fark etmiş olabilirsiniz: The Elder Scrolls V: Skyrim. Fallout 3’e nükleer bomba attı, Final Fantasy VII’yi parçaladı, Elden Ring’i devirdi (ruh külü kullanmadan) ve The Last of Us ordularından sağ kurtuldu. Skyrim, ilk piyasaya sürüldüğünde çığır açan bir açık dünya macerasıydı ve o zamandan bu yana geçen 13 yılda hayranların ona büyük bir sevgi beslediği açık; dolayısıyla oyun camiasının yıllardır bir devam oyunuyla ilgili haberler için yaygara koparması şaşırtıcı değil. . Neyse ki, kendilerini biraz daha uzun süre idare edecek bir şeye ihtiyaç duyan hayranlar için küçük bir güncellememiz var.

The Elder Scrolls serisi otuz yıl önce The Elder Scrolls: Arena ile başladı. Bethesda küçük bir kutlama gönderisi hazırladı serideki her oyunu geziyoruz. Tamamını aşağıda okuyabileceğiniz yazı, merakla beklenen bir sonraki yazıyla ilgili küçük bir bölümle bitiyor.

İlgili bölümde şöyle yazıyor: “Son fakat bir o kadar da önemlisi, evet, bir sonraki bölüm olan The Elder Scrolls VI üzerinde geliştirme aşamasındayız. Şimdi bile Tamriel’e geri dönmek ve ilk yapıları oynamak bizi aynı neşe, heyecan ve vaadle dolduruyor. macera.”

Aslında devam edecek pek bir şey yok ama gibi Benim şehrim işaretBu, oyunun en azından oynanabilir durumda olduğu gerçeğinin yanı sıra, serinin fantezi dünyasının diğer bölgelerine gitmek yerine Tamriel kıtasında kalacağını doğruluyor. Bununla birlikte, piyasaya sürülmesinin hâlâ ne kadar uzakta olduğunu söylemek mümkün değil; En son duyduğumuz Microsoft’un Activision Blizzard’ı satın alması sırasında sızdırılan ve çıkış tarihini 2026 veya sonrasına koyan özel belgeleriydi.

Daha fazla Bethesda için The Elder Scrolls’un en yeni yan ürünü hakkındaki haberlere göz atın, Starfield incelememizi okuyun ve hangi Xbox oyunlarının diğer platformlara geleceğini görün.

Teknory