OnePlus Lansmandan Haftalar Önce Amiral Gemisi Sürprizini Bozdu

Cihazın görüntülerinin zaten sızdırılmış olduğu düşünülürse, OnePlus 11’in ilk resmi görüntüleri pek çok kişiyi şaşırtmadı. Resimlerden, OnePlus’ın özellikle kamera dizisi söz konusu olduğunda, cihaz için cesur bir görünümle gitmeyi seçtiği açık. OnePlus 11, öncekilerle aynı saran kamera çıkıntısını ödünç alırken, üçlü kamera dizisi artık dairesel bir kesik içine yerleştirilmiştir. OnePlus ayrıca reklamını yaptı Hasselblad işbirliği […]

OnePlus Lansmandan Haftalar Önce Amiral Gemisi Sürprizini Bozdu

Cihazın görüntülerinin zaten sızdırılmış olduğu düşünülürse, OnePlus 11’in ilk resmi görüntüleri pek çok kişiyi şaşırtmadı. Resimlerden, OnePlus’ın özellikle kamera dizisi söz konusu olduğunda, cihaz için cesur bir görünümle gitmeyi seçtiği açık. OnePlus 11, öncekilerle aynı saran kamera çıkıntısını ödünç alırken, üçlü kamera dizisi artık dairesel bir kesik içine yerleştirilmiştir. OnePlus ayrıca reklamını yaptı Hasselblad işbirliği yukarıdaki resimlerden görüldüğü gibi, cihazda cesurca. Ayrıca cihazın arka tarafında üçlü kamera kurulumuna sahip olduğu da net olarak görülüyor. Daha önce söylendiği gibi, cihaz muhtemelen 50MP birincil kamera, 48MP ultra geniş kamera ve 32MP telefoto kamera ile övünecek.

OnePlus ayrıca, yeni cihazla ilgili teknik özellik sayfasıyla ilgili bazı bilgileri de doğruladı – ahizenin kullanacağı gerçeğinden başlayarak. Qualcomm Aslanağzı 8 Nesil 2 işlemci. Cihaz ayrıca en üst varyantta 512 GB depolama ve 16 GB LPDDR5X RAM ile gelecek. OnePlus, cihazın yerleşik depolama yongası için daha hızlı UFS 4.0 depolama kullanacağını da onayladı. Çin’de, telefonun temel varyantı bile 12 GB RAM ile sunulacak – şirket bir Weibo gönderisinde doğruladı. Ancak şirketin dünyanın geri kalanı için aynı cihaz konumlandırma stratejisini izleyip izlemeyeceği belli değil.

Teknory