OnePlus Nord 3 detayları yine sızıyor ve bu sefer gerçek, muhtemelen

C. Scott Brown / Android Yetkilisi TL;DR Yakışıklı haziran ortasında veya temmuz ayında başlayabilir. OnePlus Nord 3, full HD+ çözünürlüğe sahip daha büyük bir 6.72 inç AMOLED ekrana sahip olabilir. Telefon sekiz çekirdekli Dimensity 9000 işlemciden güç alabilir. OnePlus Nord 3 hakkında hem doğru hem de yanlış birçok söylenti dolaştı. Ancak en son sızıntı, bize […]

OnePlus Nord 3 detayları yine sızıyor ve bu sefer gerçek, muhtemelen

C. Scott Brown / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Yakışıklı haziran ortasında veya temmuz ayında başlayabilir.
  • OnePlus Nord 3, full HD+ çözünürlüğe sahip daha büyük bir 6.72 inç AMOLED ekrana sahip olabilir.
  • Telefon sekiz çekirdekli Dimensity 9000 işlemciden güç alabilir.

OnePlus Nord 3 hakkında hem doğru hem de yanlış birçok söylenti dolaştı. Ancak en son sızıntı, bize yaklaşmakta olan telefon hakkında şimdiye kadarki en net ayrıntıları verebilir.

MySmartFiyatTipster OnLeaks ile işbirliği içinde, görünüşe göre OnePlus Nord 3 hakkında yeni ayrıntılar elde etti. Ayrıntılar, cihazın teknik özellikleri ve lansman tarihi ile ilgilidir.

Çıkışa göre telefon, full HD+ çözünürlüğe sahip daha büyük 6.72 inç AMOLED ekrana sahip olabilir. Karşılaştırma için, ahizenin önceki versiyonu 6.43 inç ekrana sahipti. Bu ekran ayrıca 120Hz yenileme hızına sahip olabilir.

Cihazın 50MP birincil kamera, 8MP ultra geniş lens ve 2MP makro sensörü içeren üçlü kamera kurulumuna sahip olduğu söyleniyor. Özçekim kamerasına gelince, 16MP kamera kullanabilir.

Telefonun iç kısmına gelecek olursak, OnePlus Nord 3 sekiz çekirdekli Dimensity 9000 işlemciye sahip olabilir. Bu işlemciye, 80W SuperVooc şarj desteği sunabilen 5.000mAh pil katılabilir. OnePlus, telefonu 8 GB ve 16 GB RAM’in yanı sıra 128 GB ve 256 GB dahili depolama ile sunabilir. Son olarak, Nord 3’ün bir uyarı kaydırıcısı olabilir.

Lansmanın ne zaman bekleneceğine gelince, çıkış, OnePlus’ın Haziran ortası veya Temmuz gibi bir süre için hazırlandığını iddia ediyor. Ve bu lansman küresel olacak.

Nord 2 incelememizde, orta sınıfa 5 üzerinden 3,5 yıldız verdik. Umarım, OnePlus’ın Nord 3’ü, Nord 2’yi rahatsız eden dokunsal ve cansız görüntüyü düzeltir.

OnePlus Nord 3 detayları yine sızıyor ve bu sefer gerçek, muhtemelen

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow