OnePlus’ın ilk katlanabilir telefonunun çıkış tarihi sızdırıldı

TL;DR Bir sızıntı, OnePlus’ın katlanabilir telefonunun OnePlus Open olarak adlandırılacağını ortaya çıkardı. Sızıntı ayrıca lansmanın 29 Ağustos’ta gerçekleşeceğini iddia ediyor. OnePlus’ın diğer birkaç isim için ticari markaları güvence altına aldığı bildirildi. OnePlus’ın katlanabilir bir telefon üzerinde çalıştığı açık bir sır. Son birkaç ayda, cihazın birkaç görüntüsünü gördük ve birkaç ayrıntı öğrendik. Son sızıntı, kitap tarzı […]

OnePlus’ın ilk katlanabilir telefonunun çıkış tarihi sızdırıldı

TL;DR

  • Bir sızıntı, OnePlus’ın katlanabilir telefonunun OnePlus Open olarak adlandırılacağını ortaya çıkardı.
  • Sızıntı ayrıca lansmanın 29 Ağustos’ta gerçekleşeceğini iddia ediyor.
  • OnePlus’ın diğer birkaç isim için ticari markaları güvence altına aldığı bildirildi.

OnePlus’ın katlanabilir bir telefon üzerinde çalıştığı açık bir sır. Son birkaç ayda, cihazın birkaç görüntüsünü gördük ve birkaç ayrıntı öğrendik. Son sızıntı, kitap tarzı katlanabilir için bize resmi bir lansman tarihi vermiş olabilir.

Tanınmış sızıntı Max Jambor OnePlus’ın ilk katlanabilir telefonunun 29 Ağustos’ta piyasaya çıkacağı iddia ediliyor. Lansmanı kutlamak için New York’ta bir etkinlik düzenlenmesi bekleniyor.

Yogesh Brar’dan daha önceki bir raporda, aynı ay New York’ta bir lansman etkinliği olacağından da bahsediliyordu. Ancak Brar, fırlatmanın Ağustos ayının ilk yarısında gerçekleşeceğini iddia etti.

Ayrıca Jambor sayesinde, OnePlus’ın yaklaşmakta olan cihazına OnePlus Open adını vermeyi planladığını biliyoruz. Şirketin, benzer cihazlar için adlandırma kurallarına uygun olarak ahizesini OnePlus V Fold olarak adlandıracağı tahmin ediliyordu. Jambor ayrıca, OnePlus’ın Prime, Wing, Peak ve Edge gibi birkaç başka isim için ticari markaları güvence altına aldığını da keşfetti. Ancak Açık ile sıkışmış gibi görünüyor.

Telefon, Katlama başlığını kullanmayacak olsa da işletim sisteminin kullanması mümkündür. Daha geçen hafta, tipster SnoopyTech, OnePlus Open’ın OxygenOS Fold adlı özel bir OxygenOS sürümünde çalışacağını tweetledi. Adından da anlaşılacağı gibi, bu yazılım Open’ın katlanabilir form faktörü için uyarlanmıştır.

Sızıntılar ayrıca telefonun 7,8 inç katlanabilir iç ekrana, 6,3 inç dış ekrana, Snapdragon 8 Gen 2 yongasına, 48MP ana ve ultra geniş kameraya, 64MP telefoto kameraya ve 4.800mAh bataryaya sahip olabileceğini öne sürdü.


OnePlus’ın ilk katlanabilir telefonunun çıkış tarihi sızdırıldı

Teknory