Ormanın Oğulları 1.0’ın çıkış tarihi ufukta görünüyor

Ormanın Oğulları Geliştirici Endnight Games sonunda hayatta kalma-korku oyununun çıkış tarihini duyurdu ve şans eseri çıkış çok yakında. Ormanın Oğulları İlk olarak Şubat 2023’te piyasaya sürülen bu oyun, birkaç aydır erken erişimde bulunuyor. Daha ilk andan itibaren, değişen hava ortamlarına sahip yamyamlarla dolu ikonik adaya yeni bir bakış açısı ve daha fazlası olabilecek yeni bir […]

Ormanın Oğulları 1.0’ın çıkış tarihi ufukta görünüyor

Ormanın Oğulları Geliştirici Endnight Games sonunda hayatta kalma-korku oyununun çıkış tarihini duyurdu ve şans eseri çıkış çok yakında.

Ormanın Oğulları İlk olarak Şubat 2023’te piyasaya sürülen bu oyun, birkaç aydır erken erişimde bulunuyor. Daha ilk andan itibaren, değişen hava ortamlarına sahip yamyamlarla dolu ikonik adaya yeni bir bakış açısı ve daha fazlası olabilecek yeni bir yardımcı yapay zeka ile hayranlarını heyecanlandırdı. Biraz kafası karışık ama doğru ruha sahip. Bu erken erişim sürümünden neredeyse tam bir yıl sonra, komik ve dehşet verici hayatta kalma-korku oyunu, resmi çıkış tarihi için erken erişimden ayrılmak istiyor. 23 Şubat 2024.

Resmi sürüm aynı zamanda oyuncuların keyif alabileceği heyecan verici yeni içerikler de getiriyor. İlk oyunu oynadıysanız, Ormanve en sevdiğimiz bilimsel deneyle ilgili tüm referansların nerede olduğunu merak ediyorsanız, 1.0 sürümünün daha yaşlı hayranların keyif alabileceği daha fazla Timmy bilgisi ile dolu olduğunu bilmek sizi mutlu edecektir.

Yaklaşan 1.0 güncellemesinin genişlediğini görmeyi umuyoruz OrmanTimmy’nin ileri gidip yeni yerler araştırabilmek için mutasyonlarını bastırmayı başarırken deneylerde hayatta kaldığı gerçek son. Neyse ki Timmy’yi daha iyi tanıyabileceğiz ve Endnight Games’in de onayladığı gibi hikayesini doğrudan atın ağzından duyabileceğiz. Twitter gönderisi O X Men yıldızı Shawn Ashmore karakterini seslendirecek.

Bu ileriye doğru atılmış büyük bir adım Ormanın Oğullarıçünkü ne bu başlık ne de öncülü hiçbir zaman ses oyunculuğunu içermemiştir. Henüz Timmy’nin rolünün nasıl genişletileceğinden emin olmasak da, haberler hala çok heyecan verici. Ormanın Oğulları ikonik bir sürüm için hazırlanıyor.

Sizi koltuğunuzun kenarında tutacak daha fantastik oyunlar için, mutlaka göz atın. en iyi korku oyunları Ve hayatta kalma oyunları şu anda oynamaya hazır.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow