Bu iOS uygulamasıyla 15 ABD Doları karşılığında bir bitki uzmanı olun

TL;DR: Herkes, 1 Ocak’a kadar yalnızca 14,97 $ olan Plantum AI Plant Identifier Premium planına ömür boyu aboneliği olan yeşil bir başparmağa sahip olabilir. Bu %75’lik bir tasarruf demektir. 2024’te daha iyi bir bitki ebeveyni olmak ister misiniz? Yeni yıl için kararlarımızı düşünmeye başlamanın zamanı geldi; bahçenizi canlandırmak için biraz yardıma ihtiyacınız varsa, artık bunun […]

Bu iOS uygulamasıyla 15 ABD Doları karşılığında bir bitki uzmanı olun

TL;DR: Herkes, 1 Ocak’a kadar yalnızca 14,97 $ olan Plantum AI Plant Identifier Premium planına ömür boyu aboneliği olan yeşil bir başparmağa sahip olabilir. Bu %75’lik bir tasarruf demektir.


2024’te daha iyi bir bitki ebeveyni olmak ister misiniz? Yeni yıl için kararlarımızı düşünmeye başlamanın zamanı geldi; bahçenizi canlandırmak için biraz yardıma ihtiyacınız varsa, artık bunun için bir uygulama var. Plantum’a ömür boyu abone olmak, geri kalan zamanda bitki çocuklarınıza iyi bakmanıza yardımcı olabilir.

Plantum, 15.000’den fazla türde uzman olmanıza yardımcı olan yapay zeka destekli bir uygulamadır ve şu anda, bu yıl sonu indirimi sırasında muhteşem bir fırsatla iOS’ta ömür boyu abonelik kazanabilirsiniz. Kupon kodu gerektirmeden internette mevcut olan en iyi fiyat olan yalnızca 14,97 $ karşılığında iPhone veya iPad’inizi kişisel bitki asistanınıza dönüştürebilirsiniz. Ancak hızlı hareket etmeniz gerekiyor; bu anlaşma yalnızca 1 Ocak’a kadar geçerli.

Plantum ile cebinizde bir bitki uzmanının olduğunu hayal edin. Plantum, yapay zeka sayesinde 15.000’den fazla bitki türünü tek tıkla tespit edebilmekle kalmıyor, aynı zamanda onları sağlıklı tutmanıza da yardımcı olabiliyor. Plantum, hastalıklarını teşhis etmekten doğru bakımı sağlamaya kadar tüm bunlar hakkında doğrudan telefonunuzdan veya iPad’inizden tavsiyelerde bulunur. Ayrıca doğru toprağı seçmenize, sulama ve gübrelemenizi planlamanıza ve hatta her tür için doğru sıcaklık koşullarını sağlamanıza yardımcı olabilir. Benzersiz bir ışık ölçer güneş ışığı seviyesini de ölçer, böylece bitkilerinizi tam olarak doğru noktaya yerleştirebilirsiniz.

Plantum, bitkileri yalnızca üç saniye içinde tanımlamanın yanı sıra, bahçenizi takip edebilmeniz için bir bitki günlüğü ve yeni çeşitler hakkında daha fazla bilgi edinebilmeniz için bir bitki ansiklopedisi de sunar. Ayrıca bitkilerinizin en iyi durumda kalması için yararlı hatırlatıcılar da sağlayabilir.

Mashable Fırsatları

Plantum AI Plant Identifier Premium planına ömür boyu abonelikle güzel bir bahçe yaratın, şimdi sadece 14,97 $, çevrimiçi en iyi fiyat, 1 Ocak 23:59 PT’ye kadar.

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow