PlayStation Plus Extra bu ay Dead Island ve Outlast 2 ile ürkütücü ruha bürünüyor

Sony, bu ay PlayStation Plus Extra ve Premium’a eklenecek oyun seçimini resmi olarak onayladı. Ekstra katmandaki aboneler, Cadılar Bayramı’na çok uygun bir dizi oyunu deneyimleyebilecekler. İşleri başlatmak Gotham ŞövalyeleriWarner Bros. Games’in 2022 yılı pek de Batman’e benzemeyen aksiyon RPG’si. Oyuncular çevrimiçi ortak oyunda Robin, Batgirl, Red Hood ve Nightwing rollerini tek başlarına veya arkadaşlarıyla birlikte […]

PlayStation Plus Extra bu ay Dead Island ve Outlast 2 ile ürkütücü ruha bürünüyor

Sony, bu ay PlayStation Plus Extra ve Premium’a eklenecek oyun seçimini resmi olarak onayladı. Ekstra katmandaki aboneler, Cadılar Bayramı’na çok uygun bir dizi oyunu deneyimleyebilecekler.

İşleri başlatmak Gotham ŞövalyeleriWarner Bros. Games’in 2022 yılı pek de Batman’e benzemeyen aksiyon RPG’si. Oyuncular çevrimiçi ortak oyunda Robin, Batgirl, Red Hood ve Nightwing rollerini tek başlarına veya arkadaşlarıyla birlikte üstlenebilirler. Bu bir korku oyunu olmayabilir, ancak yarasalar (ya da sanırım onların eksikliği) oldukça ürkütücü olabilir.

İşin daha geleneksel olarak Cadılar Bayramı benzeri tarafında ise Karanlık Resimler Antolojisi: Küller Evi. Bu hayatta kalma korku oyunu, oyundaki üçüncü oyundur. Karanlık Resimler Antolojisi seri – ilk ikisi, Medanlı Adam Ve Küçük umutPS Plus Ekstra kataloğunu oynatmak için zaten mevcut.

Dead Island Kesin Sürümü aynı zamanda herkesin zombi sıçratma ihtiyaçlarının yanı sıra psikolojik dehşeti için de ekleniyor Outlast 2 – daha fazla kabus yakıtına ihtiyacınız olduğunu varsayarsak. Korkutucu temaya bilim kurgu korku da ekleniyor Uzaylı: İzolasyon Terk edilmiş bir uzay istasyonunda hayatta kalmaya çalışırken sinsi sinsi bir ksenomorftan kaçmanıza neden olan şey bu.

Daha fazla gör

Uykunuzu kaybetmeyi veya zombileri yok etmeyi sevmiyorsanız korkmayın çünkü abonelik hizmetine katılan çok daha fazla tüyler ürpertici olmayan seçenek de var. Çok önemli bir nokta ise Disco Elysium – Son Kesim. Şimdiye kadar yapılmış en iyi hikaye oyunlarından biri olan bu cesur izometrik RPG, oyuncuların bir cinayet vakasını çözmesi gereken hafıza kaybı yaşayan bir dedektifin yerine geçmesini sağlıyor.

Aksi takdirde aboneler macera bulmaca oyununu oynamayı sabırsızlıkla bekleyebilirler Uzak: Değişen Gelgitleruzay uçuşu simülasyonu Elit Tehlikeliaksiyon atıcı Gungrave GOREaldatıcı ruhlar gibi En Yaşlı Ruhlarve macera oyunu Kaynak.

Son olarak, PlayStation Plus’ın en pahalı seviyesi olan Premium’a abone olan herkes, dört eski oyunu daha oynayabilecek: Tekken 6, Maymun Kaçış Akademisi, IQ Finali, Ve Soulcalibur: Kırık Kader.

Bu oyunların tümü, 17 Ekim Salı gününden itibaren abonelik hizmeti aracılığıyla oynanabilecek.

Tüm bu oyunlar yeterli olmadıysa, listemizde harika öneriler bulabilirsiniz. en iyi PS5 oyunları. Ayrıca, hiç para harcamak zorunda kalmayacağınız harika oyunları da keşfedebilirsiniz. en iyi ücretsiz oyunlar.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow