Pokémon Scarlet ve Violet Indigo Disk DLC Gelecek Ay Çıkacak

Ağustos ayında bir Pokémon Presents, Pokémon Scarlet ve Violet’in topluca The Hidden Treasure of Area Zero olarak bilinen DLC’sinin ilk bölümünün Eylül ayında oyuna çıkacağını ortaya çıkarmıştı. O günden bu yana bu durum gelip geçti, oyuncular bu genişleme paketinin ikinci bölümünü sabırsızlıkla bekliyordu. Ve şimdi resmi Pokémon Twitter hesabı, Indigo Disk DLC’nin önümüzdeki ay yayınlanacağını […]

Pokémon Scarlet ve Violet Indigo Disk DLC Gelecek Ay Çıkacak

Ağustos ayında bir Pokémon Presents, Pokémon Scarlet ve Violet’in topluca The Hidden Treasure of Area Zero olarak bilinen DLC’sinin ilk bölümünün Eylül ayında oyuna çıkacağını ortaya çıkarmıştı. O günden bu yana bu durum gelip geçti, oyuncular bu genişleme paketinin ikinci bölümünü sabırsızlıkla bekliyordu. Ve şimdi resmi Pokémon Twitter hesabı, Indigo Disk DLC’nin önümüzdeki ay yayınlanacağını açıkladı.

Daha spesifik olarak, The Hidden Treasure of Area Zero Bölüm 2: The Indigo Disk, 14 Aralık’ta Pokémon Scarlet ve Violet’i vuracak. Game Freak’in dokuzuncu nesil Pokémon’unu takip edenlerin bildiği gibi, Indigo Disk, oyuncuları aslında Blueberry Academy’de bulunan Blueberry Academy’ye getiriyor. Pokémon Scarlet ve Violet’in yer aldığı Paldea bölgesi yerine Unova bölgesi. Unova bölgesi, Pokémon Black and White ve devamı olan Pokémon Black 2 ve White 2’nin mekanıdır.

Pek çok oyuncu, The Indigo Disk’in bir şekilde beşinci nesil Pokémon’un yeniden yapımlarını taklit edeceğini tahmin ediyor, çünkü bunlar Game Freak’in daha önce piyasaya sürülen Pokémon oyunlarını yeniden yapma ritmine uygun bir sonraki adım. Oyuncuların Unova’daki bir akademiye göz atmak için Paldea’dan ayrılmasıyla birlikte birçok kişi, potansiyel Pokémon Black and White yeniden yapımlarının eğitmenleri beklediğine dair bazı ipuçları öngörüyor. Ama bunu yalnızca zaman gösterecek.

Pokémon Scarlet ve Violet: The Hidden Treasure of Area Zero Bölüm 2 – Indigo Disk, 14 Aralık’ta oyunlara çıkıyor. DLC, 34,99 $ karşılığında paket olarak satın alınabilir.

Daha fazla bilgi için Indigo Disk çıktıktan sonra her başlangıç ​​Pokémon’unun Pokémon Scarlet ve Violet olarak nasıl mevcut olacağını okuyun ve ardından okuyun oyun Bilgilendiricisi Pokémon Scarlet ve Violet incelemesi.


Gelecek ay The Indigo Disk’e mi gireceksin? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow