Pokémon Trading Card Game And Pokémon Stadium 2 Nintendo Switch’e Bugün Çevrim İçi Hit

Pokémon Trading Card Game ve Pokémon Stadium 2 biçiminde iki klasik Pokémon oyunu bugün Nintendo Switch Online’a geliyor. Her ikisi de bugün daha sonra satışa sunulacak. Pokémon Trading Card Game, 1998 yılında GameBoy için piyasaya sürüldü ve gerçek canavarlar yerine kartlarla savaşmanız dışında geleneksel RPG serisine benzer bir formata sahip. Pokémon Stadyumu 2, 2001 yılında […]

Pokémon Trading Card Game And Pokémon Stadium 2 Nintendo Switch’e Bugün Çevrim İçi Hit

Pokémon Trading Card Game ve Pokémon Stadium 2 biçiminde iki klasik Pokémon oyunu bugün Nintendo Switch Online’a geliyor. Her ikisi de bugün daha sonra satışa sunulacak.

Pokémon Trading Card Game, 1998 yılında GameBoy için piyasaya sürüldü ve gerçek canavarlar yerine kartlarla savaşmanız dışında geleneksel RPG serisine benzer bir formata sahip. Pokémon Stadyumu 2, 2001 yılında Nintendo 64 için ABD’ye geldi ve açıkçası Nintendo Switch Online + Expansion Pack’te zaten mevcut olan ilk Stadyumun devamı niteliğinde.

Bunlar çok istenen Kırmızı/Mavi/Sarı oyunlar (veya bu konuda herhangi bir RPG) olmasa da, bu doğru yönde atılmış bir adımdır. Her eklemeye ayak uydurmak için Nintendo Switch Online’da bulunan her oyunun tam listesine göz atmayı unutmayın.

Teknory