Pokemon Ultimate Journeys yeni bölüm başlığı, Ash & Goh için bir sonraki adıma işaret ediyor

Philip Trahan ❘ Yayınlanan: 2022-12-02T21:18:36 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-02T21:18:46 Pokemon Ultimate Journeys’in en yeni bölüm başlığı çevrildi ve hayranlar bunun Ash ve Goh’un geleceği için büyük şeyler ima edebileceğini düşünüyor. Pokemon Ultimate Journeys animesi, Ash’in Leon’a karşı Pokemon Master rütbesini kazanmasının ardından Japonya’da neredeyse tamamlandı. Dizinin sona ermesine sadece bir avuç bölüm kala hayranlar, bir sonraki […]

Pokemon Ultimate Journeys yeni bölüm başlığı, Ash & Goh için bir sonraki adıma işaret ediyor

Yayınlanan: 2022-12-02T21:18:36

Güncellenmiş: 2022-12-02T21:18:46

Pokemon Ultimate Journeys’in en yeni bölüm başlığı çevrildi ve hayranlar bunun Ash ve Goh’un geleceği için büyük şeyler ima edebileceğini düşünüyor.

Pokemon Ultimate Journeys animesi, Ash’in Leon’a karşı Pokemon Master rütbesini kazanmasının ardından Japonya’da neredeyse tamamlandı.

Dizinin sona ermesine sadece bir avuç bölüm kala hayranlar, bir sonraki dizi hala duyurulmadığı için animenin bundan sonra nereye gideceğini merak ediyor.

Bununla birlikte, Pokemon topluluğu yakın zamanda son bölümün başlığını tercüme etti ve bazıları başlığın hem Ash hem de Goh’un geleceğine dair ipucu verebileceğini düşünüyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Pokemon Ultimate Journeys bölüm başlığı büyük ipucu verebilir

A İleti Pokemon Anime’de alt düzenleme Pokemon Ultimate Journeys bölüm 136’nın başlığı için kabaca “Satoshi ve Goh Set Off Anew” anlamına gelen bir çeviri sundu.

İlk çeviri çabalarından sonra hem Ash hem de Goh’un isimlerinin bölümün başlığında olduğu açık olsa da, gerçek anlam biraz belirsizdi. Güncellenmiş çeviri biraz daha net, ancak anime hayranları bunun iki kahraman için tam olarak ne anlama geldiği konusunda hala bölünmüş durumda.

“İnsanlar bunu Ash & Goh birlikte kalıyormuş gibi yorumluyor ama ben aslında bunun tam tersi olduğunu düşünüyorum. Reddit kullanıcısı OmegaFinale, Ash’in Paldea’ya tek başına gittiğini ve Goh’un Mew’i aramaya devam ettiğini düşünüyorum” dedi.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Bununla birlikte, diğerleri yoruma katılmadı ve bunun yerine başlığın, ikisinin de bundan sonra gelecek olan anime dizisine dahil edileceğine dair açık bir işaret olduğunu düşündüler.

Bir anime hayranı, “Ash ve Goh arkadaşları birlikte seyahat ediyorlar, bunun bir nedeni var,” dedi. Diğerleri, Goh’un başka bir dizi için geri döndüğünü görmekten mutlu olacaklarını kabul etti ve ifade ettiler. “Aslında Goh’u seviyorum ama belki yakaladığı Pokémon ile onu biraz daha sakinleştirebilir ve dikkatleri üzerine çekmesine izin vermeyebilirim.”

Bölümün adı aslında ne anlama geliyor olursa olsun, bölümün 16 Aralık 2022’de Japonya’da yayınlanması uzun sürmeyecek. Yayınlandığında, hayranlar muhtemelen hem Ash hem de Goh’un Pokemon yolculuklarını tam olarak neyin beklediğini bilecekler.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Teknory