‘Quantumania’nın Arkasındaki Kozmik Amaç Keşfedildiğinden MCU’da Sadece 2 Faz 5 Filmi Var

Marvel Stüdyoları aracılığıyla hakkında konuştuk Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania lanet ve Ebediler Lanet olsun, ama dürüst olmak gerekirse, Multiverse Saga’nın tamamı bu noktada kötü şansın adil payıyla karşı karşıya kaldı. Örneğin, bir başkası olarak hayret Stüdyoların yaklaşmakta olan yapımları duraklatma düğmesine basmak zorunda kalıyor, Beşinci Aşama sona ermeden fizibil bir şekilde çıkabilen filmlerin […]

‘Quantumania’nın Arkasındaki Kozmik Amaç Keşfedildiğinden MCU’da Sadece 2 Faz 5 Filmi Var

Marvel Stüdyoları aracılığıyla

hakkında konuştuk Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania lanet ve Ebediler Lanet olsun, ama dürüst olmak gerekirse, Multiverse Saga’nın tamamı bu noktada kötü şansın adil payıyla karşı karşıya kaldı. Örneğin, bir başkası olarak hayret Stüdyoların yaklaşmakta olan yapımları duraklatma düğmesine basmak zorunda kalıyor, Beşinci Aşama sona ermeden fizibil bir şekilde çıkabilen filmlerin sayısı hızla azalıyor. Artı tarafta, en azından insanlar, yukarıda belirtilenleri neden oturmamız gerektiğinin büyük kozmik nedenini anlıyorlar. Karınca Adam 3.

Gibi yıldırımlar Indefinitely Delayed Club’a katıldıktan sonra Marvel’ın sorunsuz çalışan sadece 2 adet Beşinci Aşama filmi var.

Deadpool 2
20th Century Fox aracılığıyla görüntü

Evet, yıldırımlar WGA Strike’ın etkisiyle durdurulmak zorunda kalan en son Marvel yapımı oldu. Bıçak ağzı Ve Meraklı adam. Sırasında Kaptan Amerika: Yeni Dünya Düzeni ateş ediyor, Deadpool 3 – aynı şekilde üretime yeni giren – aslında Kasım 2024’te piyasaya sürüldüğünde Altıncı Aşamayı başlatacak şekilde ayarlandı. yıldırımlar Ve Bıçak ağzı Sırasıyla gelecek yıl Temmuz ve Eylül aylarında olacak, tüm Multiverse Saga programının domino taşları gibi düşmesine neden olmadan önce harekete geçmek için zamanları tükeniyor. Açık olmak gerekirse, grev yapan yazarları suçlamıyorum. Acele et ve onlara düzgün bir şekilde ödeme yap, Hollywood!

Kuantum Nefret edenler, çektikleri acıların ödülü ortaya çıktıkça tünelin sonunda ışık olduğunu anlarlar.

Karınca Adam ve Yaban Arısı Quantumania
YouTube aracılığıyla ekran kaydı

İle Kuantum nihayet Disney Plus’ta olduğuna göre, iyi ve gerçekten dikiz aynamızda, Süper Kahraman hayranları aslında acımasızca eleştirilen üçlüye katlanmanın iyi tarafını fark etmeye başlıyor. Her iki DC için erken incelemelerle Flaş ve Sony’nin Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde bu hafta geliyor ve doğası gereği çılgınca olumlu, görünüşe göre evren, MCU’nun şimdiye kadarki en kötü eleştiriye sahip ortak filmini incelememize neden olarak bu türe olan bağlılığımızı test ediyor, ancak daha sonra bize üç popüler teklifi arka arkaya ısmarlıyor. eklerseniz geri Galaksinin Koruyucuları Vol. 3.

James Gunn ve Karen Gillan’ın bomba anlamı Galaksinin Koruyucuları Vol. 4 bir Marvel pembe dizisine dönüşebilir

'Guardians of the Galaxy Vol.3'te Nebula rolünde Karen Gillan, Peter Quill rolünde Chris Pratt, Ura rolünde Daniela Malchior ve Gamora rolünde Zoe Saldaña
Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Bahsi geçmişken, MCU fandomu şu anda James Gunn’dan gelen şaşırtıcı bir açıklamanın Galaksinin Koruyucuları’nın geleceği üzerindeki potansiyel etkisini çiğniyor. Yönetmen, Karen Gillan’ın desteklediği bir konsept olan Nebula’nın Peter Quill’e her zaman aşık olduğuna inandığını doğruladı. İkisinin bu iddiayı desteklemesiyle, bu temelde onu kanon yapar. Sanırım bu, Marvel’ın şimdiye kadarki en pembe dizi hikayesine yöneldiğimiz anlamına geliyor – eski kız arkadaşının ölümden dönen kız kardeşiyle bir araya gelen bir adam? – içinde Muhafızlar Cilt. 4.

En son duyurular, hayran tepkileri ve her zaman bilmek istediğiniz soruların yanıtları – Kate Bishop ve Spider-Gwen arasındaki bir dövüşte kimin kazanacağını açıklayan Hailee Steinfeld gibi – çok daha önce burada olacak yıldırımlar. Üzgünüm, çok mu erken?

Yazar hakkında

avatarı

Hıristiyan Kemik

Christian Bone, We Got This Covered’de bir Personel Yazar/Editördür ve Winchester Üniversitesi’nden Yaratıcı Yazarlık derecesi ile mezun olduğundan beri tam on yıldır filmler ve TV hakkındaki düşünceleriyle interneti karıştırmaktadır. Genellikle herhangi bir Marvel veya DC hakkında yazarken bulunabilir. Yine de ona sorsanız, muhtemelen en sevdiği süper kahraman filminin ‘İnanılmaz Aile’ olduğunu söylerdi.

Teknory