Resmi OnePlus 11 Konsepti, Arkasında Buz Mavisi Işık Şeritleriyle Vahşi Bir Tasarım Gösteriyor

Resmi topluluğunda forum, OnePlus, yaklaşmakta olan konsept telefonunun sanki telefonun kendi kan damarları varmış gibi “arkanın tamamından geçen buzlu mavi boru hatlarına” sahip olduğunu söylüyor. Bu boru hatları, “bir buzul gölünün sakin durgunluğundan ve muazzam gücünden” ilham aldığı söylenen bir cam levhanın içine yerleştirilmiştir. OnePlus 11 Konsepti, 27 Şubat’taki Mobil Dünya Kongresi’nde resmen sergilenecek. Ne […]

Resmi OnePlus 11 Konsepti, Arkasında Buz Mavisi Işık Şeritleriyle Vahşi Bir Tasarım Gösteriyor

Resmi topluluğunda forum, OnePlus, yaklaşmakta olan konsept telefonunun sanki telefonun kendi kan damarları varmış gibi “arkanın tamamından geçen buzlu mavi boru hatlarına” sahip olduğunu söylüyor. Bu boru hatları, “bir buzul gölünün sakin durgunluğundan ve muazzam gücünden” ilham aldığı söylenen bir cam levhanın içine yerleştirilmiştir.

OnePlus 11 Konsepti, 27 Şubat’taki Mobil Dünya Kongresi’nde resmen sergilenecek. Ne yazık ki, OnePlus bu mavi damarların hangi amaca hizmet ettiğini veya sadece estetik bir makyaj olup olmadığını açıklamadı.

Bu telefonu ele geçirmek için nefesinizi tutuyorsanız, tüm umudunuzu yitirin. OnePlus, tarihsel olarak bu gösterişli konsept telefonları mühendislik yeteneklerinin bir vitrini olarak kullanmıştır. Şimdiye kadar, bu telefonların (veya bu benzersiz görsel tuhaflıkların) hiçbiri ticari olarak satılmadı. İşin iyi tarafı, şirket, McLaren mühendisliğinden ilham alan özel sürüm telefonlar veya kitlelere satılan “Genshin Impact”, “Cyberpunk 2077” ve “Star Wars” gibi eğlence mülkleri yapmaya devam ediyor.

Teknory