Songbirds & Snakes Ballad Videosu, Açlık Oyunları Dünyasını Akıllıca Genişletiyor

Özet The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes, bu sonbaharda sinemalarda gösterime girmesi beklenen, merakla beklenen bir prequel setidir. Fandango, Peter Dinklage ve Viola Davis gibi önemli oyuncular da dahil olmak üzere film uyarlamasının karakterlerini gösteren bir video yayınladı. Ötücü Kuşlar ve Yılanlar Türküsü, Açlık Oyunları’ndan birçok farklılığı içerecek. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİKLE […]

Songbirds & Snakes Ballad Videosu, Açlık Oyunları Dünyasını Akıllıca Genişletiyor

Özet

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes, bu sonbaharda sinemalarda gösterime girmesi beklenen, merakla beklenen bir prequel setidir.
  • Fandango, Peter Dinklage ve Viola Davis gibi önemli oyuncular da dahil olmak üzere film uyarlamasının karakterlerini gösteren bir video yayınladı.
  • Ötücü Kuşlar ve Yılanlar Türküsü, Açlık Oyunları’ndan birçok farklılığı içerecek.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİKLE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Açlık Oyunları: Ötücü Kuşların ve Yılanların Türküsü bir oryantasyon videosu aracılığıyla karakterlerini zekice tanıtıyor. Büyük başarının ardından, Açlık Oyunları Suzanne Collins, Panem’in Başkanı olmadan çok önce, 10. Açlık Oyunları sırasında Coriolanus Snow hakkında bir prequel roman yazdı. Capitol’deki Snow ve diğer karakterlere ek olarak roman, ağırlıklı olarak bu sonbaharda çıkacak film uyarlamasında Rachel Zegler tarafından canlandırılan 12. Bölge kadın haraç Lucy Gray Baird’e odaklanıyor.

fandango şimdi tanıtıcı bir yönlendirme tarzında bir video yayınladı Ötücü Kuşların ve Yılanların BaladıDean Casca Highbottom (Peter Dinklage), Dr. Volumnia Gaul (Viola Davis), Coriolanus Snow (Tom Blyth) ve Sejanus Plinth (Josh Andrés Rivera) gibi karakterler. Aşağıdaki videoyu inceleyin:

Karakterler, Capitol’ün 10. Açlık Oyunları’nın yeniden şekillendirilmesinde önemli bir rol oynayan prestijli Akademisi’nin bir parçasıdır. Video aynı zamanda Fandango’nun özel bir promosyonu olarak hizmet ediyor çünkü hayranlar, Açlık Oyunları öncesi niteliğinde.


Ötücü Kuşların ve Yılanların Baladı Açlık Oyunlarından Nasıl Farklı?

Yerleştirerek Ötücü Kuşların ve Yılanların Baladı 64 yıl önce Açlık Oyunlarıprequel, franchise’daki önceki hikayelerden oldukça farklı olabilir. Bu kısmen tanıdık karakterlerin olmamasından kaynaklanıyor, Kar ve kuzeni Tigris önceki kitaplardan ve filmlerden gelen tek yerleşik karakterler. İçinde alaycı kuşTigris, Katniss Everdeen ile müttefikleri Kongre Binası’ndayken isteyerek yardım eden eski bir Açlık Oyunları stilistidir ve Katniss, Başkan Snow’a suikast düzenleme planlarını açıkladığında Tigris bile gülümser.

Diğer bir önemli fark Ötücü Kuşların ve Yılanların Baladı Capitol ve Açlık Oyunları’nın şu anki durumu. Capitol, Bölgelerin isyanını hâlâ atlatıyor ve seyircilerin görmeye alışık olduğu kadar zengin bir şehir değil. Açlık Oyunları’na gelince, henüz Panem’deki herkesin tanık olduğu, Capitol vatandaşlarının çoğunun bile izlemeye gönülsüz olduğu bir eğlence gösterisi haline gelmediler. Bu hikaye, akıl hocaları, haraç görüşmeleri ve bir ev sahibi dahil olmak üzere Açlık Oyunları’nın temelini oluşturan unsurların çoğunu tanıtıyor.

Açlık Oyunları büyük ölçüde Katniss’in eylemleri Bölgeleri isyana sürükleyip Başkan Snow’u ve Kongre Binası’nı devirirken bir kahramanın yolculuğundan geçmesiyle ilgili. Bu ön bölüm bir kahramanın yolculuğu değil, Snow’un Katniss ve Bölgeler’in devirmesi gereken canavarca tiran içine kademeli olarak inişini anlatan incelikli bir karakter çalışması. Aynı zamanda Açlık Oyunları’nın başlangıç ​​hikayesidir. Ötücü Kuşların ve Yılanların Baladı muhtemelen orijinal romanlardan ve filmlerden daha karanlık, bu da yakında çıkacak olan sürümünü daha da heyecanlı kılıyor.

Kaynak: fandango/ Twitter

  • Songbirds Ballad ve yılan geçici posteri
    Açlık Oyunları: Ötücü Kuşların ve Yılanların Türküsü

Teknory