Sadece 50 $ karşılığında Dollar Flight Club’a ömür boyu abone olun

TL;DR: 4 Aralık’tan itibaren Dollar Flight Club Premium Plus+ Ömür Boyu Aboneliği alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) veya 1.690$ yerine yalnızca 49.99$ — bu %97 indirim demektir. Dünyayı görmek için Yeni Yıl Kararınızdan vazgeçmeyin(yeni bir sekmede açılır) daha başlamadan. Uçuş fiyatları yüksek olabilir, ancak henüz görmediğiniz gizli fırsatlar olabilir ve bunları aramanıza bile gerek yoktur. Dünyayı […]

Sadece 50 $ karşılığında Dollar Flight Club’a ömür boyu abone olun

TL;DR: 4 Aralık’tan itibaren Dollar Flight Club Premium Plus+ Ömür Boyu Aboneliği alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) veya 1.690$ yerine yalnızca 49.99$ — bu %97 indirim demektir.


Dünyayı görmek için Yeni Yıl Kararınızdan vazgeçmeyin(yeni bir sekmede açılır) daha başlamadan. Uçuş fiyatları yüksek olabilir, ancak henüz görmediğiniz gizli fırsatlar olabilir ve bunları aramanıza bile gerek yoktur. Dünyayı keşfetmek istiyorsanız, bırakın Dollar Flight Club sizin için bilet bulsun. Bu abonelik, uçuş fırsatlarını gelen kutunuza gönderir ve tek yapmanız gereken ona hangi havaalanından başlayacağını söylemektir.

Kafanızı bulutların arasına alın ve yeni yılda siz ve eşinizin veya eşinizin nereye uçabileceğini düşünmeye başlayın. İlk indirim, yalnızca 49,99 ABD doları olan ömür boyu abonelik içindir. Bu %97 indirimli.

Bir sonraki tatilinizi planlayın

Kendi havalimanınızı seçin ve uçuş fırsatları için hava durumunu takip edin(yeni bir sekmede açılır) gelen kutunuzda. Yurtiçi ve yurtdışı uçuşlar için Business, Economy ve Premium Economy sınıfı koltuklarla ilgili fırsatları aramak için Dollar Flight Club’ı kullanmanız yeterlidir. Hatta sizin için bir hata ücreti bile yakalayabilirler. Nadirdirler, ancak bazen havayolları bir bileti olması gerekenden daha düşük fiyatlandırır ve eğer şanslıysanız ve hızlıysanız, fiyat değişmeden önce bileti satın alabilirsiniz. Dollar Flight Club sizin için arama yapıyor, bu yüzden bu tek boynuzlu at biletlerinden birine rastlama şansınız daha yüksek olabilir.

Tatillerde aile ile vakit geçirmek eğlencelidir ama aynı zamanda Hawaii’de, Madrid’de, Panama’da veya Kazablanka’da vakit geçirmeyi düşünmenize neden olabilir ve DFC oraya ulaşmanıza yardımcı olabilir. Sadece bildirimlerinizi kontrol edin ve sepetinize eklemek istediğiniz bir uçuş olup olmadığına bakın.

Eninde sonunda inmeniz gerekiyor ve Dollar Flight Club’ın o zaman da keyfini çıkarabileceğiniz bazı güzellikleri var. Babbel, Acanela Expeditions ve Huckberry dahil Dollar Flight Club’ın ortaklarından %50’ye varan indirimlerden yararlanın. Yeterince uzun bir uçuştaysanız, Babbel’i denerseniz birkaç önemli cümleyi bile pratik yapabilirsiniz.

Arama yapmadan ucuz uçak bileti kazanın

Kendinize beklemek zorunda olmadığınız bir hediye alın. Bir Dolar Uçuş Kulübü Ömür Boyu Planı(yeni bir sekmede açılır) sadece 49,99 $ (kayıtlı $ 1.690). Bu, çevrimiçi en iyi fiyat ve bir sonraki tatiliniz için kapınız.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory