Samsung, ChatGPT entegrasyonunu kendi tarayıcısı için test ediyor olabilir

Hadlee Simons / Android Yetkilisi TL;DR Samsung İnternet Tarayıcısı uygulamasındaki kod, Samsung’un ChatGPT’yi tarayıcıya entegre edebileceğini gösteriyor. ChatGPT entegrasyonu, deneysel Labs özellik setinin bir parçası olabilir. Samsung, AI’yı akıllı telefonlarına getirmenin yollarını arıyor. Yılın başlarındaki raporlar, Samsung’un yalnızca AI özellikleri için Google Arama’dan Microsoft Bing’e geçmek istediği için Google’da nasıl paniğe neden olduğundan bahsetmişti. Daha […]

Samsung, ChatGPT entegrasyonunu kendi tarayıcısı için test ediyor olabilir

Hadlee Simons / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Samsung İnternet Tarayıcısı uygulamasındaki kod, Samsung’un ChatGPT’yi tarayıcıya entegre edebileceğini gösteriyor.
  • ChatGPT entegrasyonu, deneysel Labs özellik setinin bir parçası olabilir.

Samsung, AI’yı akıllı telefonlarına getirmenin yollarını arıyor. Yılın başlarındaki raporlar, Samsung’un yalnızca AI özellikleri için Google Arama’dan Microsoft Bing’e geçmek istediği için Google’da nasıl paniğe neden olduğundan bahsetmişti. Daha sonra, Samsung bu fikirden vazgeçti ve Google Arama’da kaldı. Bununla birlikte, Samsung İnternet Tarayıcısı uygulamasında ChatGPT entegrasyonuna işaret eden ipuçları bulduğumuz için şirket, AI’yı müşterilerine bir biçimde getirmeyi umuyor gibi görünüyor.

Bir APK sökme devam eden çalışma koduna dayalı olarak gelecekte bir hizmete gelebilecek özelliklerin tahmin edilmesine yardımcı olur. Bununla birlikte, bu tür tahmin edilen özelliklerin halka açık bir sürüm haline gelmemesi mümkündür.

kod

Enable ChatGpt
Test ChatGPT
ChatGpt Model
Query For Summarizing
Enter chatGPT query to test
ChatGpt Settings

Diziler, Samsung İnternet Tarayıcısı içindeki ChatGPT entegrasyonunun deneysel bir Labs özelliği olabileceğini gösteriyor. Tarayıcının, kullanıcıların ChatGPT web sitesine gitmelerine gerek kalmadan ChatGPT’de sorgu çalıştırmalarını kolaylaştıracağını düşünüyoruz. Bir ChatGPT ayarları yer tutucusu ve ChatGPT modelini seçmek için bir tane daha vardır.

Ne yazık ki, uygulama içinde henüz başka işlevler bulamadık. Bu nedenle, bunun ChatGPT’yi tarayıcı aracılığıyla basitçe ziyaret etmekten tam olarak farklı olup olmayacağı henüz görülmedi. Muhtemelen, kullanıcıların sayfanın bir özetini oluşturmak için mevcut web sayfalarında ChatGPT’yi çağırabileceklerini ve bunun da tarayıcı için iyi bir vurgulama özelliği haline gelebileceğini tahmin ediyoruz.

ChatGPT entegrasyonu şu anda Samsung İnternet Tarayıcısı uygulamasında yayında değil. Tarayıcı için ChatGPT erişimini ve işlevselliğini sağlayan üçüncü taraf eklentileri mevcuttur, ancak bunlar birinci taraf entegrasyonuyla eş tutulamaz.

Bu bilgileri sormak için Samsung’a ulaştık, ancak yayınlamadan önce yanıt alamadık. Bir yanıt alırsak bu makaleyi güncelleyeceğiz.

Samsung İnternet Tarayıcısının Samsung Galaxy akıllı telefonlarına ve tabletlerine önceden yüklendiğini unutmayın.

Samsung, ChatGPT entegrasyonunu kendi tarayıcısı için test ediyor olabilir

Teknory