Bugünün Wordle Yanıtı #648 – 29 Mart 2023 Çözüm ve İpuçları

Hala emin değil misiniz? Aradığınız cevap BESET. Buna göre Merriam Webster, kuşatmak, sanki bir şeyi süslerle süslemektir. Yine de, en yaygın olarak birini veya bir şeyi rahatsız etme veya taciz etme bağlamında veya mecazi olarak her taraftan baskı altında olmak için kullanılır. etimoloji Sözcüğün, örtmek veya çevrelemek anlamına gelen Eski İngilizce “besettan”dan, aynı anlama gelen […]

Bugünün Wordle Yanıtı #648 – 29 Mart 2023 Çözüm ve İpuçları

Hala emin değil misiniz? Aradığınız cevap BESET. Buna göre Merriam Webster, kuşatmak, sanki bir şeyi süslerle süslemektir. Yine de, en yaygın olarak birini veya bir şeyi rahatsız etme veya taciz etme bağlamında veya mecazi olarak her taraftan baskı altında olmak için kullanılır. etimoloji Sözcüğün, örtmek veya çevrelemek anlamına gelen Eski İngilizce “besettan”dan, aynı anlama gelen Proto-Germen “bisatjan”dan geldiğini bildirmektedir.

Bugün kodu kırmak üç tahmin aldı, WordleBot’un bildirdiği günlük ortalamadan iki az. Servetimizi, iki kutucuğu boyayarak ve olası cevapları yalnızca 34’e indirerek ismine kadar yaşayan harika bir başlangıç ​​sözcüğüne borçluyuz. Her zaman R, O, A, T harflerinin bazılarını veya tümünü içeren terimleri öneriyoruz. Başlangıç ​​kelimeleri olarak E çünkü araştırmalar, bunların Wordle cevaplarında ve İngilizce dilinde en sık tekrarlanan harfler olduğunu göstermiştir.

Geriye sadece bir olası cevap bırakan ikinci tahminimiz olan bide konusunda daha da şanslıydık. Umarız aynı hızda, hatta daha hızlı bitirirsiniz ve daha fazla bulmaca yapma havasındaysanız, Wordle gibi deneyebileceğiniz diğer oyunlar burada.

Teknory