Samsung Find, SmartThings Find’ın yerini alan yeni bir uygulamadır

TL;DR Samsung, SmartThings Find’ı Samsung Find adlı kendi uygulamasına dönüştürüyor. Samsung Find, One UI 6.1 sürümüne sahip cihazlara indirilebilir ancak en yeni işletim sistemiyle başlatılan cihazlara önceden yüklenmiş olarak gelir. “Geride kalınca haber ver” özelliği şu an için eksik ancak daha sonra eklenecek. Samsung’un SmartThings Find özelliği, SmartThings uygulamasında bulunabilen bir kayıp cihaz özelliğidir. Bu […]

Samsung Find, SmartThings Find’ın yerini alan yeni bir uygulamadır

TL;DR

  • Samsung, SmartThings Find’ı Samsung Find adlı kendi uygulamasına dönüştürüyor.
  • Samsung Find, One UI 6.1 sürümüne sahip cihazlara indirilebilir ancak en yeni işletim sistemiyle başlatılan cihazlara önceden yüklenmiş olarak gelir.
  • “Geride kalınca haber ver” özelliği şu an için eksik ancak daha sonra eklenecek.

Samsung’un SmartThings Find özelliği, SmartThings uygulamasında bulunabilen bir kayıp cihaz özelliğidir. Bu özellik artık SmartThings uygulamasından ayrılarak kendi uygulamasına dönüştürüldü.

İlk kez fark edilen Mişaal RahmanSamsung, SmartThings Find’ı Samsung Find adında yeni bir özel uygulamaya dönüştürmüş gibi görünüyor. Uygulama, kendi Galaxy cihazlarınızı takip etmenin yanı sıra aile üyelerinin cihazlarını da bulmanıza olanak tanır.

Uygulama, Kişiler, Cihazlar ve Öğeler’i içeren üç sekme içerir. Rahman’a göre Kişiler sekmesi konumunuzu arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmanıza olanak tanıyor, Cihazlar sekmesi sizin ve ailenizin cihazlarının nerede olduğunu söylüyor ve Öğe sekmesi akıllı etiket eklenmiş öğeleri bulmanızı sağlıyor.

Samsung Find, SmartThings Find’ın sahip olduğu her şeyi ve daha fazlasını barındırırken, “geride kaldığında bildir” özelliğinin eksik olduğu görülüyor. Ancak Rahman, bu özelliğin gelecekteki bir güncellemeyle ekleneceğini söylüyor.

One UI 6.1 ile başlatılan bir Samsung cihazı satın alırsanız uygulama cihaza önceden yüklenmiş olarak gelir. One UI 6.1’e yükseltilen cihazlar için Samsung Find, Galaxy Store’dan indirilebilir.

Samsung Find, SmartThings Find’ın yerini alan yeni bir uygulamadır

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow