Samsung Galaxy S23 FE sızıntısı lansmanın yakında olduğunu gösteriyor

Hadlee Simons / Android Yetkilisi TL;DR Sızan bir pil hücresi, yakında bir Samsung Galaxy S23 FE lansmanı göreceğimizi gösteriyor. Sızıntı maalesef pilin kapasitesi hakkında bir fikir vermiyor. Bu telefonu Temmuz sonunda Galaxy Unpacked’den önce veya kısa bir süre sonra görmemiz mümkün. Geçen yıl Ocak ayında Galaxy S21 FE’nin lansmanını gördük. Bu telefon partiye çok geç […]

Samsung Galaxy S23 FE sızıntısı lansmanın yakında olduğunu gösteriyor

Hadlee Simons / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Sızan bir pil hücresi, yakında bir Samsung Galaxy S23 FE lansmanı göreceğimizi gösteriyor.
  • Sızıntı maalesef pilin kapasitesi hakkında bir fikir vermiyor.
  • Bu telefonu Temmuz sonunda Galaxy Unpacked’den önce veya kısa bir süre sonra görmemiz mümkün.

Geçen yıl Ocak ayında Galaxy S21 FE’nin lansmanını gördük. Bu telefon partiye çok geç geldi, Galaxy S22 serisinin piyasaya sürülmesine sadece birkaç ay kaldı. Bu arada, Galaxy S22 FE neredeyse kesinlikle olmayacak, bu da büyük bir soru bırakıyor: Fan Edition serisiyle işimiz bitti mi?

Bugün yeni bir söylenti işimizin bitmediğini gösteriyor. İlk olarak Hollandalı yayın tarafından tespit edildiği gibi galaksi kulübüBiz şimdi sızıntı var Samsung Galaxy S23 FE’nin pil hücresine benziyor. Pil, SM-S711 model numaralı bir telefonun önceki sızıntılarıyla eşleşen EB-BS711ABY model numarasına sahip. SM-S711 telefonun Galaxy S23 FE olduğu varsayılıyor.

Bu, Galaxy S23 serisi için bir Hayran Sürümü’nün piyasaya sürüleceğini garanti etmese de, bir süredir gördüğümüz ilk güçlü kanıt. Pilin kendisini aşağıda görebilirsiniz. Ne yazık ki bize pilin kapasitesini söylemediğini unutmayın.

Sızan Samsung Galaxy S23 FE Pil

Normalde, bu türden bir sızıntı, yakında piyasaya sürüleceğini gösterir. Samsung’un listesindeki bir sonraki büyük lansman, Galaxy Unpacked’in yaz yinelemesidir. Samsung bunun Temmuz sonunda Seul’de olacağını onayladı. Ancak, bu lansman tıklım tıklım dolu olacak. Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5’i Galaxy Watch 6 serisi ile birlikte göreceğimizden eminiz. Galaxy Tab S9 serisini de görmemiz kuvvetle muhtemel. Tüm bunlarla birlikte, Samsung’un bir Galaxy S23 FE duyurması da mümkün değil.

Bunun yerine, bu cihazın Galaxy Unpacked’den önce veya sonra daha küçük bir etkinlikte piyasaya sürülmesini beklerdik. Hatta bir basın bülteni olarak inebilir. Her iki durumda da, bir Samsung Galaxy S23 FE için sabırsızlanıyorsanız, daha fazla beklemeniz gerekmeyebilir.

Samsung Galaxy S23 FE sızıntısı lansmanın yakında olduğunu gösteriyor

Teknory