Samsung Galaxy Watch 6 baskı görüntüleri renkleri gösteriyor

TL;DR Samsung Galaxy Watch 6 ve Watch 6 Classic’i gösteren basın görselleri sızdırıldı. Watch 6 için üç (siyah, gümüş ve krem) ve Watch 6 Classic için iki (siyah ve gümüş) rengimiz var. Özellikle, bir Galaxy Watch 6 Pro için basın sunumu yok, bu da bu yıl almayacağımızı gösteriyor. Bu yılın başlarında, Galaxy Watch 6 için […]

Samsung Galaxy Watch 6 baskı görüntüleri renkleri gösteriyor

TL;DR

  • Samsung Galaxy Watch 6 ve Watch 6 Classic’i gösteren basın görselleri sızdırıldı.
  • Watch 6 için üç (siyah, gümüş ve krem) ve Watch 6 Classic için iki (siyah ve gümüş) rengimiz var.
  • Özellikle, bir Galaxy Watch 6 Pro için basın sunumu yok, bu da bu yıl almayacağımızı gösteriyor.

Bu yılın başlarında, Galaxy Watch 6 için sızdırılmış görseller gördük. Güvenilir sızıntı yapan Steve “OnLeaks” Hemmerstoffer sayesinde bu görseller, üreticilere sağlanan CAD dosyalarına dayanıyordu. Bununla birlikte, bugün nihayet Samsung’un kendisinden geldiği iddia edilen bazı basın görsellerine bir göz attık. Gelecek Kazan).

Başka bir deyişle, bu Samsung Galaxy Watch 6 render’ları neredeyse kesinlikle perakende satışa hazır saatlerin nasıl görüneceğidir. Bu sadece saatlerin tasarımlarını değil, aynı zamanda sunulan renkleri de içeriyor.

Aşağıda Watch 6 ve Watch 6 Classic için basın görsellerini görebilirsiniz. Neye baktığınızı bilmeniz için her birine altyazı ekledik.

Samsung Galaxy Watch 6 ve Watch 6 Classic basın görselleri

Bu görüntülere bakılırsa, Galaxy Watch 6 için en az üç farklı renk (gümüş, siyah ve krem) bekleyebilirsiniz. Ayrıca Galaxy Watch 6 Classic için en az iki farklı renk (siyah ve gümüş) bekleyebilirsiniz. Açıkçası, Samsung’un lansman sırasında daha fazla renge sahip olma veya hatta daha fazla renk sunma şansı var. Ancak, saatler geldiğinde bu renklerin de mevcut olmasını beklerdik.

İlginç bir şekilde, Gelecek Kazan Samsung Galaxy Watch 6 Pro için herhangi bir render sağlamadı. Bu, Pro serisi için tabuttaki son çivi gibi görünüyor. Bu yıl bir Galaxy Watch 6 Pro görmemiz pek olası değil, Classic üst düzey model olarak yerini alıyor.

Buna göre Gelecek Kazan, Galaxy Watch 6 iki kasa boyutunda sunulacak: 40 mm ve 44 mm. Bu arada Classic modeli 43mm ve 47mm olmak üzere iki farklı boyutta gelecek. Bu geniş beden seçimi hemen hemen herkesi mutlu etmelidir.

Samsung, neredeyse kesinlikle Temmuz sonunda Galaxy Watch 6 serisini piyasaya sürecek. Seul’de gerçekleşecek olan bu etkinlik aynı zamanda Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5’in lansmanlarına da sahne olacak. Galaxy Tab S9’u da görmemiz mümkün. Büyük bir tane olacak!

Samsung Galaxy Watch 6 baskı görüntüleri renkleri gösteriyor

Teknory