Daha büyük pile sahip bir Galaxy A54, daha fazlası

TL;DR Samsung Galaxy M54 Orta Doğu’da piyasaya sürüldü. Daha büyük bir bataryaya ve daha yüksek çözünürlüklü ana kameraya sahip bir Galaxy A54. Yine de Galaxy A54 ile karşılaştırıldığında birkaç düşüş görüyor. Samsung kısa bir süre önce Galaxy A54’ü piyasaya sürdü ve masaya tam anlamıyla orta sınıf bir deneyim getirdi. Şimdi, şirket bazı bölgelerde bir yan […]

Daha büyük pile sahip bir Galaxy A54, daha fazlası

TL;DR

  • Samsung Galaxy M54 Orta Doğu’da piyasaya sürüldü.
  • Daha büyük bir bataryaya ve daha yüksek çözünürlüklü ana kameraya sahip bir Galaxy A54.
  • Yine de Galaxy A54 ile karşılaştırıldığında birkaç düşüş görüyor.

Samsung kısa bir süre önce Galaxy A54’ü piyasaya sürdü ve masaya tam anlamıyla orta sınıf bir deneyim getirdi. Şimdi, şirket bazı bölgelerde bir yan ürün sunuyor gibi görünüyor.

Samsung, Orta Doğu’da Galaxy M54’ü piyasaya sürdü ve birkaç ince ayar ile Galaxy A54’e benziyor. Belki de en dikkate değer ince ayarlar, OIS’li 108 MP ana kamera (50 MP OIS atıcı yerine) ve 5.000 mAh hücre yerine 6.000 mAh pildir.

Bu 108MP atıcının pano genelinde gelişmiş görüntü kalitesi sunup sunmayacağı belli değil, ancak teorik olarak ideal koşullarda daha iyi çözülebilir ayrıntılar görmeliyiz. Bu arada, 6.000 mAh pil, dayanıklılık söz konusu olduğunda büyük bir fark yaratmalıdır, ancak hala 25 W kablolu hızlara takılıp kalmış durumdayız. Ürün listelemesinde ayrıca 6GB veya 8GB seçenekleri yerine standart olarak 8GB RAM’e işaret ediliyor.

Yine de, yönetim kurulu genelinde yükseltmeler görmüyoruz. Samsung, sırasıyla 12MP ve 5MP yerine 8MP ultra geniş açılı atıcı ve 2MP makro lens sunan iki ikincil arka kamerayı düşürdü.

Yine de listelenen saat hızlarına (2,4 GHz ve 2 GHz) göre bir Exynos 1380 yonga setine, 6,7 inç 120 Hz OLED ekrana (FHD+), 128 GB veya 256 GB genişletilebilir depolamaya ve 32 MP selfie kameraya sahipsiniz. Listelenen diğer özellikler arasında Bluetooth 5.3, NFC, Wi-Fi 6 ve uzun bir yazılım güncelleme taahhüdü (dört büyük işletim sistemi güncellemesi ve beş yıllık güvenlik düzeltme eki) bulunmaktadır.

Henüz Samsung Galaxy M54’ün fiyatı hakkında bir bilgi yok, ancak umarız Galaxy A5x serisi ile uyumludur. Bunu söylerken, Galaxy A serisi Galaxy M ailesinden çok daha büyük bir coğrafi ayak izine sahip olduğundan, bu modeli bir ton pazarda göreceğimizden emin değiliz.

Daha büyük pile sahip bir Galaxy A54, daha fazlası

Teknory