Tesla Model X’ten Uzak Durmanız İçin 5 Büyük Neden

Son yıllarda Tesla, küresel pazarda satılmak üzere tamamlanmış otomobil üretimini artırdı. Sonuç olarak, bazı sürücüler yalnızca kalite kontrol standartları olarak tanımlanabilecek bir değişiklik fark ettiler (üzerinden Yol ve Parkur). Tesla arabaları, çizik veya yontulmuş boya, sorunlu elektronik ve hatta tam olarak hizalanmayan veya sığdırmak için uygun şekilde kesilmeyen döşeme işleri ile hattan çıkıyor. Bir tüketicinin […]

Tesla Model X’ten Uzak Durmanız İçin 5 Büyük Neden

Son yıllarda Tesla, küresel pazarda satılmak üzere tamamlanmış otomobil üretimini artırdı. Sonuç olarak, bazı sürücüler yalnızca kalite kontrol standartları olarak tanımlanabilecek bir değişiklik fark ettiler (üzerinden Yol ve Parkur). Tesla arabaları, çizik veya yontulmuş boya, sorunlu elektronik ve hatta tam olarak hizalanmayan veya sığdırmak için uygun şekilde kesilmeyen döşeme işleri ile hattan çıkıyor.

Bir tüketicinin satın alabileceği her türlü ürün için kalite kontrol önemlidir. Ancak doğal olarak, bir ürün ne kadar pahalıysa, nihai üründe her küçük detayın hesaba katıldığına dair alıcının beklentisi o kadar yüksek olacaktır. Road and Track’e göre, Model X (ve markanın ürettiği diğer birçok araç) için Tesla standartları son zamanlarda biraz gevşek hale geldi. Bu durum, Tesla Model X’e yatırım yapmayı düşünenler için ileriye dönük büyük bir soru işaretine yol açtı. Bu konu uzun bir süre devam etmeyebilir ancak şimdilik Tesla’nın çıktılarının kalitesiyle ilgili endişeler devam ediyor.

Bununla ilgili bir diğer konu ise Tesla sürücülerinin araçlarını karayolunda kullanırken ani güç kayıpları fark etmeleridir. Defter Kontrolü). Güç kaybının sürüş veya hareket halindeyken arabayı kontrol etme yeteneğinizi veya sadece eğlence sistemini etkilemesi fark etmeksizin, bu sorun, yalnızca Model X’te değil, Tesla’nın ürün yelpazesindeki üretim standardı hakkında çok şey söyleyen önemli bir sorundur.

Teknory