Samsung, kilidi açılmış Galaxy S23 FE fiyatının mağazasından daha yüksek olduğunu doğruladı

Ryan Haines / Android Otoritesi Samsung Galaxy S23 FE TL;DR Samsung başlangıçta Galaxy S23 FE’nin 600 dolara mal olacağını söylemişti. Samsung, taşıyıcı sürümlerini 600 ABD Doları olarak işaretlerken, kilidi açılmış sürüm 630 ABD Doları olarak listeleniyor. Samsung, kilitsiz sürümün kendi sitesinde fiyatının 630 dolar olduğunu doğruladı, ancak kilitsiz sürümü yine de perakende ortaklarından 600 dolara […]

Samsung, kilidi açılmış Galaxy S23 FE fiyatının mağazasından daha yüksek olduğunu doğruladı

Ryan Haines / Android Otoritesi

Samsung Galaxy S23 FE

TL;DR

  • Samsung başlangıçta Galaxy S23 FE’nin 600 dolara mal olacağını söylemişti.
  • Samsung, taşıyıcı sürümlerini 600 ABD Doları olarak işaretlerken, kilidi açılmış sürüm 630 ABD Doları olarak listeleniyor.
  • Samsung, kilitsiz sürümün kendi sitesinde fiyatının 630 dolar olduğunu doğruladı, ancak kilitsiz sürümü yine de perakende ortaklarından 600 dolara satın alabilirsiniz.

Dün Galaxy S23 FE için genel kullanıma sunuldu. Ancak 600 dolarlık akıllı telefon Samsung’un mağaza sayfasında göründüğünde site, kilidi açılmış modelin 630 dolar olduğunu söyledi. Samsung, kilidi açılmış versiyonun kendi sitesinde 30 $ daha pahalı olduğunu doğruladı, ancak modeli perakende ortaklarından satın aldığınızda bu geçerli değil.

Galaxy S23 FE bu ayın başlarında duyurulduğunda Samsung, telefonun 600 dolardan başlayacağını belirtmişti. Bu, en yeni Fan Edition telefonunun temel model Pixel 8’den 100 dolar daha ucuz olmasını sağladı. Ancak liste yayına girdiğinde Samsung’un sitesikilitsiz versiyonun değil, yalnızca taşıyıcı modellerin 600 dolara satıldığı keşfedildi.

Fiyat tutarsızlığı sorulduğunda şirket sözcüsü şunları söyledi: Android Otoritesi, “Telefon operatör sürümü için hala 599,99’dan başlıyor. Sadece 629,99’dan başlayan kilidi açıldı.” Eğer giderseniz, işleri daha da kafa karıştırıcı hale getirmek için Amazon veya En iyi satın alımKilitsiz versiyonu da tıpkı taşıyıcı modellerde olduğu gibi 600 dolara satılıyor.

Samsung, başlangıçta 256 GB’lık model için bir fiyat açıklamadı ancak şirketin mağaza sayfasında da daha pahalı olduğu görülüyor. Kilidi açılmış cihazın hem Amazon hem de Best Buy’da 660 dolara mal olduğu söyleniyor, ancak Samsung mağazasında 690 dolar.

teknoloji devi artık kilitsiz S23 FE’nin kendi sitesinde daha pahalı olduğunu doğruladı, ancak kilitsiz sürümü yine de perakende ortaklarından belirtilen orijinal fiyatla alabilirsiniz. Firmadan yeni bir açıklamada, bir sözcü şunları söyledi: Android Otoritesi:

Galaxy S23 FE’yi, bir Galaxy FE akıllı telefon için şimdiye kadarki en düşük lansman fiyatıyla sunarak tüketicilerimize değer ve performansın en üst düzeyde birleşimini sunmaktan heyecan duyuyoruz. Galaxy S23 FE, kanal ortaklarımız aracılığıyla operatörler aracılığıyla 599 ABD dolarına, ayrıca Best Buy ve Amazon gibi ulusal perakendecilerde Kilitsiz olarak 599 ABD dolarına satışa sunulmaktadır.

Dolayısıyla, kilidi açılmış bir Galaxy S23 FE almayı planlıyorsanız, Samsung’un mağaza sayfası onu almak için en iyi yer olmayacaktır. Daha iyi seçenek Best Buy ya da Amazon’a yönelmektir.

Samsung, kilidi açılmış Galaxy S23 FE fiyatının mağazasından daha yüksek olduğunu doğruladı

Teknory