Samsung S24 Ultra’nın Titanyum Sarısı pist onaylı bir renk tonudur

Samsung’un en yeni akıllı telefonu S24 ve S24 Ultra, şirketin yeni Galaxy AI asistanı ve Circle to Search işlevi gibi etkileyici teknolojilerle dolu. Markaya göre yeni modeller, özel bir renk de dahil olmak üzere, markaya göre bir avuç “doğadan ilham alan cinsiyet nötr renklerle” geliyor. “Kumtaşı Turuncu” Pantone’nin yakın zamanda duyurduğu 2024 yılın rengine şüphe […]

Samsung S24 Ultra’nın Titanyum Sarısı pist onaylı bir renk tonudur

Samsung’un en yeni akıllı telefonu S24 ve S24 Ultra, şirketin yeni Galaxy AI asistanı ve Circle to Search işlevi gibi etkileyici teknolojilerle dolu.

Markaya göre yeni modeller, özel bir renk de dahil olmak üzere, markaya göre bir avuç “doğadan ilham alan cinsiyet nötr renklerle” geliyor. “Kumtaşı Turuncu” Pantone’nin yakın zamanda duyurduğu 2024 yılın rengine şüphe uyandıracak derecede yakın görünen S24 için, Şeftali Tüyü.

Ancak Kumtaşı üzerinde tartışacak zamanımız yok çünkü gerçek yıldız, Samsung’un hayatımı zorlaştırmak için iki farklı isim verdiği lezzetli tereyağlı bir renk tonu: S24 için “kehribar sarısı” (ilk kez duyduğumdan beri yanlış bir isim). Ultra için renk amber ve “titanyum sarısı” renklerini bile içermiyor.

İlkbahar/Yaz 2024 Moda Haftalarında Sarı: New York’ta Prabal Gurung, Milano’da Versace ve New York’ta Dennis Vasso’dan iki görünüm.
Kredi: Mashable kompozit; Getty Images aracılığıyla George Chinsee/WWD, Pietro D’Aprano/Getty Images, Getty Images aracılığıyla Victor VIRGILE/Gamma-Rapho

Eğitimsiz bir göz, netlik açısından “titanyum sarısı” diyeceğimiz rengi sıradan bir altın olarak yazabilir. Ancak rengin daha karmaşık bir kaynağı var, yani küresel Sonbahar Moda Haftası 2023’ün podyumları. özel renk öyleydi Favori İlkbahar 2024 koleksiyonlarını burada sunan moda evlerinin sayısı (moda markaları koleksiyonlarını, kıyafetlerin satışa sunulmasından altı ay önce Moda Haftası’nda sergiliyor), bu nedenle teknolojimizde de görülmesi sürpriz olmamalı.

Sarı elbiseli kadınların dört fotoğrafı.  Üçüncü ve dördüncü fotoğraflar aynı Loewe elbisesini giyen iki kadına ait.

İlkbahar/Yaz 2024 Moda Haftalarında Sarı: Paris’te Louis Vuitton, Milano’da Sportmax, Paris’te Loewe. Loewe’deki Aubrey Plaza, 15 Ocak 2024’te Los Angeles’ta Peacock Theatre’da düzenlenen 75. Primetime Emmy Ödülleri’nde.
Kredi: Mashable kompozit; Estrop/Getty Images, Getty Images aracılığıyla Victor VIRGILE/Gamma-Rapho, Peter White/Getty Images, Neilson Barnard/Getty Images

Titanyum sarısının lüks moda sevgilisinden Samsung akıllı telefona yolculuğu, Miranda Priestley’in eleştirilerine biraz benziyor gök mavisinin kökenleri. İnsanlar etrafta titanyum sarısı Samsung Ultras hakkında konuşarak dolaşacak, Priestley’nin ifadesiyle moda endüstrisinin bu ürünü avuçlarına aldığından habersiz olacaklar.

Teknory