Şaşırtıcı Derecede Bayat Bir Netflix Orijinali, 74 Ülkede İlk 10’u Klişeliyor

cr. Sasidis Sasisakulporn/Netflix © 2022 Bazen seyirciler çığır açan, talepkar veya düşündürücü herhangi bir şeyi izlemekle ilgilenmezler; sinematik eşdeğeri rahatlatıcı yemek ve sıcacık bir kucaklama önceliklidir. Neyse ki formül tadı olanlar için Netflix yayınlandı Bir Turistin Aşk Rehberi tam zamanında. Rachel Leigh Cook, birdenbire ortaya çıkan ve Vietnam’ın turizm endüstrisi hakkında bilgi edinmek için gizli […]

Şaşırtıcı Derecede Bayat Bir Netflix Orijinali, 74 Ülkede İlk 10’u Klişeliyor

cr. Sasidis Sasisakulporn/Netflix © 2022

Bazen seyirciler çığır açan, talepkar veya düşündürücü herhangi bir şeyi izlemekle ilgilenmezler; sinematik eşdeğeri rahatlatıcı yemek ve sıcacık bir kucaklama önceliklidir. Neyse ki formül tadı olanlar için Netflix yayınlandı Bir Turistin Aşk Rehberi tam zamanında.

Rachel Leigh Cook, birdenbire ortaya çıkan ve Vietnam’ın turizm endüstrisi hakkında bilgi edinmek için gizli bir görevi kabul etmesine yol açan bir ayrılıkla uğraşan yüksekten uçan bir seyahat yöneticisi olarak rol alıyor. Buna inanabiliyorsanız, Scott Ly’nin huysuz yakışıklı göçmen ve tur rehberinin yanında onu hem mecazi hem de gerçek yeni bir yola gönderen, yeniden yönlendirilmiş bir tur otobüsü ile yol boyunca hem macera hem de romantizm buluyor.

Bir Turistin Aşk Rehberi.  (Soldan sağa) A Tourist's Guide to Love'da Amanda rolünde Rachael Leigh Cook ve Sinh rolünde Scott Ly.
cr. Sasidis Sasisakulporn/Netflix © 2022

Sırasında Turistin Aşk Rehberi gövdesinde orijinal bir kemik yok ve romantik komedi hayranlarının daha önce binlerce kez görmediği hiçbir şey sunmuyor, eleştirmenlerden ve izleyicilerden şaşırtıcı derecede güçlü Rotten Tomatoes reytingleri yüzde 67 ve yüzde 71, sizi onun en iyi olduğuna inandırır. en azından yapması beklenen şeyleri bolca yürek, mizah ve sıcaklıkla yapıyor.

Sadece bu da değil, uzun süre hüküm süren şampiyon dışında neredeyse tüm rakipleri geçmek sadece 24 saat sürdü. Son Krallık: Yedi Kral Ölmeliile FlixPatrol Biz Turistin Aşk Rehberi Netflix’in küresel izleme listesinde hiç vakit kaybetmeden dünya çapında 74 ülkede İlk 10’a girmesinin ardından en çok izlenen ikinci uzun metrajlı film oldu.

Teknory