Satın alabileceğiniz en iyi açık kulak kulaklıklarında 30 $’lık keskin indirim

Lily Katz / Android Yetkilisi Bağlam açısından, kemik iletimli kulaklıklar bu yıl ilk kez satışa çıkıyor ve tüm zamanların en düşük fiyatının 10 $ altına düşüyor. Bu fırsat, kulaklığın dört renk grubunun tamamı için geçerlidir ve size tarzınıza en uygun çifti seçme şansı verir. SHOKZ Açık Koşu SHOKZ Açık Koşu Kemik iletimli kulaklıklar arasında en […]

Satın alabileceğiniz en iyi açık kulak kulaklıklarında 30 $’lık keskin indirim

Lily Katz / Android Yetkilisi

Bağlam açısından, kemik iletimli kulaklıklar bu yıl ilk kez satışa çıkıyor ve tüm zamanların en düşük fiyatının 10 $ altına düşüyor. Bu fırsat, kulaklığın dört renk grubunun tamamı için geçerlidir ve size tarzınıza en uygun çifti seçme şansı verir.

SHOKZ Açık KoşuSHOKZ Açık Koşu

SHOKZ Açık Koşu

Kemik iletimli kulaklıklar arasında en iyi seçeneklerden biri.

Shokz OpenRun kemik iletimli kulaklıklar kulakları açık bırakır ve iyi bir ses üretir. IP67 derecesine ve hızlı şarj olan bir pile sahiptirler.

Shokz OpenRun, Aeropex modelini yakından yansıtan ancak hızlı şarj ve geliştirilmiş pil ömrü gibi geliştirmeler sunan tasarımıyla geniş bir kitleye hitap ediyor. Güvenlik odaklı tasarım kulakları açık tutarak kulak enfeksiyonlarını önler ve çevreye karşı farkındalığı korur. IP67 derecesine sahip OpenRun kulaklıklar toza ve suya karşı dayanıklıdır ve bu da onları zorlu egzersizler için güvenilir bir yol arkadaşı haline getirir. Sekiz saate varan toplam pil ömrünün yanı sıra, yalnızca 10 dakikalık şarjla 90 dakikalık oynatma olanağı sağlayan hızlı şarj özelliği, şarjınızın hiçbir zaman tükenmemesini sağlar. OpenRun aynı zamanda iki cihaza aynı anda bağlantı yapılmasına olanak tanıyan Bluetooth çoklu noktayı da destekler.

Antrenman ekipmanınızı yükseltmeye hazır mısınız? Daha fazlasını öğrenmek için yukarıdaki widget’a basın.

Satın alabileceğiniz en iyi açık kulak kulaklıklarında 30 $’lık keskin indirim

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow