Anlamsız Bir Kredi Sonrası Sahnesi, Lanetli Bir MCU Filmiyle Bağlantı Kurmaz

Sorun her Marvel Sinematik Evreni film – ve birçok Disney Plus şovu – kredi sonrası bir iğneyi bırakmak, genellikle amorti etmelerinin yıllar almasıdır ve görünüşte kesin bir yöne işaret eden en bariz olanlardan biri bile hiçbir zaman alınmayacaktır. yakında. Şimdiye kadar franchise ile tüm ilişkisini rahatsız eden sorunlara uygun olarak, Mahershala Ali’nin Bıçak ağzı Daywalker […]

Anlamsız Bir Kredi Sonrası Sahnesi, Lanetli Bir MCU Filmiyle Bağlantı Kurmaz

Sorun her Marvel Sinematik Evreni film – ve birçok Disney Plus şovu – kredi sonrası bir iğneyi bırakmak, genellikle amorti etmelerinin yıllar almasıdır ve görünüşte kesin bir yöne işaret eden en bariz olanlardan biri bile hiçbir zaman alınmayacaktır. yakında.

Şimdiye kadar franchise ile tüm ilişkisini rahatsız eden sorunlara uygun olarak, Mahershala Ali’nin Bıçak ağzı Daywalker olarak ilk ortaya çıkışı Stinger’da yalnızca sesli bir kamera hücresindeyken, mümkün olan en uğursuz çıkış yaptı. Ebediler.

Doğal olarak herkes bunun, Kara Şövalye’ye dönüşmek için Ebony Sword’u yeni ortaya çıkaran Kit Harington’dan Dane Whitman’ın yaklaşmakta olan oyunu hesaba katacağını varsaydı. Bıçak ağzı bir şekilde veya başka bir şekilde yeniden başlatın.

New Line Cinema ile Fotoğraf

Mantıklı ve tamamen mantıklı, ancak Harington kendini ifşa ettiğinde fikrin üzerine bir kova soğuk su döktü. Süper Kahraman Comic-Con ve Araba Gösterisi hiçbir noktada ortaya çıkması planlanmamıştı.

“Dürüst cevap, karakterin niyetinin bu olduğunu düşünüyorum. Sanırım kadroya girip girmeyeceği konusunda bir yanlış anlaşılma oldu. Bıçak ağzı film. O asla içinde olmak istemedi Bıçak ağzı film ve değil. Bu aşamada bilmiyorum. Bu aşamada umarım alışır. O karakterin gerçekten ilginç olan ve derinlemesine incelemenin faydalı olacağı bazı gerçekten büyüleyici yanları olduğunu biliyorum, bu onun akıl sağlığıyla ilgili yönleri ve özellikle de bu karaktere bağımlı olmasıyla ilgili ki bence gerçekten ilginç.”

Tabii ki, daha önce birçok MCU mezununun yaptığını yapıyor olabilir ve sadece dişlerinin arasından yalan söyleyebilirdi, ama kesinlikle lanetli bir prodüksiyon için uygun olurdu. Bıçak ağzı başlık karakterini, kendisini süper kahraman destanının en kötü incelenen taksitlerinden birine bağlamak gibi özel bir amaçla piyasaya sürmek, yalnızca perde arkasında tekrarlanan başarısızlıklar lehine onu tamamen görmezden gelmek için.

Teknory