Shark Tank’tan Sonra ARKEG’e Ne Oldu?

ARKEG’in bira içme tarafı, kontrol güvertesinin altındaki kabinde bulunan 5 galonluk bayat bir fıçıdan oluşuyordu (üzerinden Havalı Malzeme). bayat bir fıçı kabaca 50 12 oz bira tutar standart bir fıçıdan 165 ile karşılaştırıldığında, size birkaç saat sarhoş oyun oynama imkanı sunar. Musluk, dolabın sol tarafında bulunuyordu ve Wired Magazine’in işaret ettiği gibi damlama tepsisi veya […]

Shark Tank’tan Sonra ARKEG’e Ne Oldu?

ARKEG’in bira içme tarafı, kontrol güvertesinin altındaki kabinde bulunan 5 galonluk bayat bir fıçıdan oluşuyordu (üzerinden Havalı Malzeme). bayat bir fıçı kabaca 50 12 oz bira tutar standart bir fıçıdan 165 ile karşılaştırıldığında, size birkaç saat sarhoş oyun oynama imkanı sunar. Musluk, dolabın sol tarafında bulunuyordu ve Wired Magazine’in işaret ettiği gibi damlama tepsisi veya bardak tutucularla gelmedi.

Myers ve Grimm, şirketlerinin %33 hissesi (Drink n Game) karşılığında 100.000$ isteyerek tanka girdiler ve köpek balıkları bu fikirle yüzmekle hiç vakit kaybetmediler (per. Köpekbalığı Tankı Ürünleri). Finansman sağlamada başarısız olduktan sonra, görünüşe göre bira fışkırtan oyun teçhizatlarını kendileri inşa etmeye ve her biri 4.000 dolara satmaya çalıştılar.

Mayıs 2015’te Drink n Game tweetlendi işlerinin satılık olduğunu ve tamamlanmış sekiz ARKEG ile geldiklerini. Birkaç deneme daha yapıldı – biri Ekim aynı yıl, sonra başka Kasım – gelen son bir savunma ile Nisan 2016. Ve bu, şirketin yaptığı son Tweet. Drink n Game web sitesi artık çalışmıyor ve ARKEG’ler artık koleksiyon öğeleri gibi görünüyor. DrinkNGame.com’u satın alabilirsiniz, ancak makineler artık satılık değildir.

ARKEG’in potansiyeli olmasına rağmen, nihayetinde yanlış yola saptı ve tüm zamanların en büyük kardeşlik başarısızlıklarından biri oldu.

Teknory